Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Baltaci U Napajedla

Baltaci Original restaurant v Napajedlích je díky svému stylovému interiéru a tradiční české kuchyni vyhledávaným místem pro obědy uprostřed týdne i večerní posezení s přáteli či rodinou. Restaurace má kapacitu až 250 míst, k dispozici je také velký salonek pro 70 osob, ke kterému náleží i velká zahrádka s možností uzavření při pořádání soukromých i firemních akcí. Součástí restaurace je zřízen i útulný dětský koutek, díky kterému si i rodiny s dětmi mohou užít v klidu kvalitní kuchyni této restaurace.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili s rodinou na oběd. Veškeré jídlo bylo chutné, nemám co vytknout. Poměr kvalita vs. cena, doporučuji. Ovšem výtku bych měla k obsluze. Slečna, která nám přinesla nápoje, byla již od pohledu nepříjemné. Přišla ke stolu bez pozdravu a aniž by se zeptala, co si kdo objednal, pití postavila na stůl a odešla. Takhle by se profík opravdu chovat neměl.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Původně jsme šly s kamarádkou pouze na víno, ale nakonec jsme si daly i burger. Bulka ani hranolky sice nebyly domácí, ale maso bylo opravdu výborné a za 109 Kč to byla i přiměřená cena, takže burger doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO