8 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Baltaci U Napajedla

Baltaci Original restaurant v Napajedlích je díky svému stylovému interiéru a tradiční české kuchyni vyhledávaným místem pro obědy uprostřed týdne i večerní posezení s přáteli či rodinou. Restaurace má kapacitu až 250 míst, k dispozici je také velký salonek pro 70 osob, ke kterému náleží i velká zahrádka s možností uzavření při pořádání soukromých i firemních akcí. Součástí restaurace je zřízen i útulný dětský koutek, díky kterému si i rodiny s dětmi mohou užít v klidu kvalitní kuchyni této restaurace.

Zobrazit více
  • +2

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 4

Restauraci jsme navštívili s rodinou na oběd. Veškeré jídlo bylo chutné, nemám co vytknout. Poměr kvalita vs. cena, doporučuji. Ovšem výtku bych měla k obsluze. Slečna, která nám přinesla nápoje, byla již od pohledu nepříjemné. Přišla ke stolu bez pozdravu a aniž by se zeptala, co si kdo objednal, pití postavila na stůl a odešla. Takhle by se profík opravdu chovat neměl.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace