Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 57x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Balada

Přehled hodnocení
90% celkově
89% personál
87% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 33x
4 20x
3 4x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na prostírání na stole se "chvástavě" chlubí výbornou kuchyní, milou obsluhou a originálním prostředí. Byli jsme zde zatím jen jednou v rámci výletu do adventního Liberce a pod tento "slogan" se rozhodně podepisuji. Obsluha milá a vstřícná, jako jsem dlouho nikde nezažila, prostředí vtipné a originální, ale přitom vkusné a funkční. Nabídka jídla pestrá, těžko vybrat jen jedno jídlo. Krkovička na houbách (přílohový salát v ceně velmi potěšil, za podobný by si jinde nechali zaplatit klidně padesát korun) i houbové rizoto, které jsme zvolili, bylo na jedničku. Doporučuji a příště se sem rádi vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Baladě jsme vždy spokojeni, příjemný personál, nekuřácké prostředí. Jídlo je také výtečné, jen pivo je dražší a moc silné. Preferovali bychom plzeňský Prazdroj.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsem si nakonec vybrala něco jiného než můj velmi oblíbený César salát. Dala jsem si smetanové těstoviny se špenátem a lososem a byli velmi dobré a k tomu domácí zázvorový čaj.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo dobré. Zeleninová obloha s dipem příjemně překvapila. Ale pivo bylo špatně natočené nebo dlouho roztočené. Čerstvý mátový čaj byl v malé skleničce, za tu cenu jsem čekala nějakou menší konvičku.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace s příjemným prostředím a milým servisem. Jídlo chutné, brzy připravené. U místních je podnik oblíben zejména na denní menu ve všední dny. Vadou na kráse byl při naší návštěvě zápach WC v restauraci a křik nevychovaných dětí z dětského koutu, které rušily od jídla.
Restaurace Balada
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Škoda, že v podniku nepřijímají rezrevace na obědy i když chápu, že se jim to tam hodně točí přes meníčka, nicméně sedět v kuřácké sekci, když nekouří, nikdo moc nechce. Ale aspoň jsme si sedly. S mamkou jsme si daly na půl domácí skvělou citrónovou limonádu a obě jsme vybrali krkovici se špenátem a nočkama. Krkovice byla neuvěřitelně chutná! Pokud nevíte kam na oběd, ZDE VŘELE DOPORUČUJI.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, příjemná obsluha a výborné jídlo je důvod, proč Baladu určitě znovu ráda navštívím. jídlo (špagety, grilovaný špíz, hovězí steak) nám všem moc chutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá restaurace. Zeleninu k masu dostanete předem na separátním talíři. Potkali jsme kuřáky i v nekuřácké části. Obsluha velmi příjemná. Celkově velmi originální restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S jídlem jsem byl spokojen i když jsem čekal déle než jsem předpokládal. Prostředí čisté a pohodové atmosféry. Obsluha usměvavá a vstřícná. Dobrý nápad sedět ve skříni

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO