Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 76x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Balada

Restaurace, nacházející se na jedné z hlavních tříd města Liberce, nabízí příjemné a útulné posezení se stylovou dekorací z dob dávno minulých. Kapacita restaurace je 65 osob. V zadní části je umístěn salónek, který je v době obědů od 11:00 do 13:00 nekuřácký. V letních měsících je otevřena teráska s kapacitou 25 míst. V jídelním lístku si zákazníci mohou vybrat z české i mezinárodní kuchyně, specialit restaurace a doplnit výběrem českých vín, regionálního piva SVIJANY a širokým sortimentem alko i nealko nápojů. Zajištění kompletních služeb při zařizování jakékoliv společenské akce, svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce či dalších.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Všechny položky hodnotím na výbornou. Příjemné, čisté a klidné prostřed. Personál milý a vstřícný. Jídlo bylo chuťově výborné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborné jídlo, milí personál a vše za velmi pěknou cenu - návštěvu Liberecké balady doporučuji
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Dobrá polední menu i když výběr jen ze dvou jídel. Pivo dobré. Prostředí a personál průměr. Většinou si musíte zakricetl když něco chcete ale jinak na obědu fajn.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO