Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 56x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Balada

Restaurace, nacházející se na jedné z hlavních tříd města Liberce, nabízí příjemné a útulné posezení se stylovou dekorací z dob dávno minulých. Kapacita restaurace je 65 osob. V zadní části je umístěn salónek, který je v době obědů od 11:00 do 13:00 nekuřácký. V letních měsících je otevřena teráska s kapacitou 25 míst. V jídelním lístku si zákazníci mohou vybrat z české i mezinárodní kuchyně, specialit restaurace a doplnit výběrem českých vín, regionálního piva SVIJANY a širokým sortimentem alko i nealko nápojů. Zajištění kompletních služeb při zařizování jakékoliv společenské akce, svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce či dalších.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Baladě jsme vždy spokojeni, příjemný personál, nekuřácké prostředí. Jídlo je také výtečné, jen pivo je dražší a moc silné. Preferovali bychom plzeňský Prazdroj.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dnes jsem si nakonec vybrala něco jiného než můj velmi oblíbený César salát. Dala jsem si smetanové těstoviny se špenátem a lososem a byli velmi dobré a k tomu domácí zázvorový čaj.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo dobré. Zeleninová obloha s dipem příjemně překvapila. Ale pivo bylo špatně natočené nebo dlouho roztočené. Čerstvý mátový čaj byl v malé skleničce, za tu cenu jsem čekala nějakou menší konvičku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO