Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 53x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Balada

Restaurace, nacházející se na jedné z hlavních tříd města Liberce, nabízí příjemné a útulné posezení se stylovou dekorací z dob dávno minulých. Kapacita restaurace je 65 osob. V zadní části je umístěn salónek, který je v době obědů od 11:00 do 13:00 nekuřácký. V letních měsících je otevřena teráska s kapacitou 25 míst. V jídelním lístku si zákazníci mohou vybrat z české i mezinárodní kuchyně, specialit restaurace a doplnit výběrem českých vín, regionálního piva SVIJANY a širokým sortimentem alko i nealko nápojů. Zajištění kompletních služeb při zařizování jakékoliv společenské akce, svatební hostiny, rodinné oslavy, promoce či dalších.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí, příjemná obsluha a výborné jídlo je důvod, proč Baladu určitě znovu ráda navštívím. jídlo (špagety, grilovaný špíz, hovězí steak) nám všem moc chutnalo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá restaurace. Zeleninu k masu dostanete předem na separátním talíři. Potkali jsme kuřáky i v nekuřácké části. Obsluha velmi příjemná. Celkově velmi originální restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO