Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Balaboosta

Příjemná restaurace Balaboosta nabízí chutná jídla nejen tradiční české kuchyně, ale také speciality metropolitní světové kuchyně. Možnost parkování v areálu, připojení k internetu pomocí WiFi. K dispozici je salonek, bezbariérový přístup, popřípadě ubytování v penzionu Lion, který je nedílnou součástí restaurace. Možnost platit stravenkami a platebními kartami. Možnost uspořádání svateb a dalších oslav. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci velmi příjemné prostředí . Vynikající regionální pivo a také podávaná zvěřina byla velmi dobře připravena . Obsluha pozorná , vstřícná a pohotová . Určitě opět navštívíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Ač jsou zde mírně rozporuplné komentáře, možná i proto jsem se rozhodl vyzkoušet tuto restauraci na vlastní chuťové buňky. Předkrm: Hovězí svíčková, ovčí sýr, celer, limeta, maliny - Dobré jemné kousky svíčkové mne nejvíce ze všech upoutaly v kombinaci s malinami a sýrem. Celer mi tam moc neseděl, naopak maliny, to byla bomba! Polévka: Květákový krém, hlíva, smetana, řapíkatý celer - Samotný krém dobrý, i když chuťově méně výrazný, květák jsem tam prostě necítil, Následná kombinace s přísadami však chuť ozvláštnila. Celeru v polévce se mi zdálo celkem dost, no celkově mne polévka uspokojila, nehledě na to že jí bylo celkem dost a byla dost sytá. Hlavní chod: Mléčná telecí plec, blanšírovaná mrkev, květák, brokolice, fazolky, máslové greanille - hlavní chod dobrý, brambory mírně sušší, na to, že byly máslové, místo fazolek byly zřejmě mladé lusky hrášku, no celkově jsem s byl s hlavním chodem spokojený zelenina chutná, po přípravě si svou chuť zanechala, maso super brambory ucházející. Dezert: Borůvky, bílá čokoláda, jogurt, medová sušenka - Sladký borůvkový koláč s bílou čokoládou mne velmi potěšil a zahrál mi na ty správné sladké chuťové buňky. Celkově je restaurace na dobré úrovni, výtky z některých komentářů se u mne nepotvrdili, no osobně mi sem tam něco nesedělo. Každopádně z a-la carte nebo meníčka si člověk určitě vybere a cena pokrmům odpovídá, kuchyně je na slušné úrovní a to za solidní peníz. Účet 585 Kč, placeno 650 Kč.
Restaurace Balaboosta Restaurace Balaboosta Restaurace Balaboosta Restaurace Balaboosta Restaurace Balaboosta Restaurace Balaboosta
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přejemné prostředí, dobrá dostupnost i parkování, výborné jídlo...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO