Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Baba Jaga

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Hned po příchodu jsme s přítelem dostali vynadáno, že nevíme, že kuchyň vaří do 20,30, což je trochu problém, když neměli volno dříve a nikdo nás na to neupozornil. Vyslechli jsme si, jak už měli vytřenou kuchyň a kuchař už chtěl jít domů.....Nakonec nám ale jídlo dali a dokonce jsme si mohli sednout do úplně prázdné nekuřácké části. Číšník, který hrál celou dobu šipky, občas přišel v mezihře, s jídlem, pro prázdné talíře a s účtem. Zvláštní přístup. Ale na 4. cenovou dobré. Po těch šocích mi nakonec chutnala i ta vyprchaná Kofola přelitá z petky.
Restaurace Baba Jaga
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace působí poněkod omšele, ale zcela tento nedostatek vynahradí velmi příjemný personál. Jídlo bylo vynikající a bylo ho opravdu hodně. Jen trochu zapracovat na prostředí a bude to super.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme s přáteli na pečených kuřecích křidýlkách a nemělo to chybu. Chuťově byly vynikající. Jen by to chtělo ještě misku s vodou na oplachování rukou.Prostředí restaurace nepatří k těm luxusním, ale tak nějak si představuji správnou "žižkovskou" hospodu na Vinohradech:). Každopádně vřele doporučuji.
Celkově    
personál 2
prostředí 1
jídlo 2
PAJZL se vším, co k tomu patří. Byli jsme zde na voucher, smažený sýr byl v pořádku. Ale to je asi tak vše, o čem mohu říct něco pozitivního. Seděli jsme v "nekuřáckém salonku" - nazvala bych to spíš ne tak zahulenou špeluňkou. Byla tam příšerná zima a smrdělo to tam. A ten číšník byl nějakej divnej a ještě ke všemu měl slušně popito.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvelé jedlo, skvelé pivo, príjemné prostredie aj pre nefajčiarov. Radi sa zasa vrátime.Rozumné ceny, dobrá poloha. škoda len, že sa nedá platiť kartou. Radegast.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Perfektní posezení s přáteli na dobrém pivu. Ráda zajdu na pivo v příjemné atmosféře. Navíc je tu milá obsluha, která je typická pro tento typ restaurací. Doporučuji:)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chutnalo nám :-). Akorát porce pro 2. Určitě přijdeme zase a rádi :-).
Restaurace Baba Jaga
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívili jsme restauraci na doporučení a dali jsme si masový gril pro dva. Byli jsme naprosto spokojení, opravdu velká porce, šťavnatý steak z vepřové krkovičky a z kuřecích prsou, s přílohou z hranolek, bramboráčky a pečených brambor . K tomu chutné omáčky. Za nás 1.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Restauraci Baba Jaga jsem navštívil s přáteli. K jídlu jsme si dali smažený sýr a můžu říci, že porce byly velké, tatarka výborná, hranolky a zeleninová příloha taktéž. Prostě smažák jak má být. Seděli jsme v nekuřáckém salonku, který je sice mimo " hlavní dění", ale v ostatních prostorách se kouří vydatně. Hospoda.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Moc příjemný podnik, sympatická obsluha a naprosto vynikající jídlo. Navíc se zde točí i dobré pivo, přičemž pokaždé mají jeden druh navíc - vždy nějaký speciál, který jinak není na moc místech k dostání. Rozhodně doporučuji.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO