Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Baba Jaga

Rodinná restaurace v centru Prahy. Restaurace nabízí příjemnou atmosféru a výzdoba se nese v duchu Baby Jagy. Hosté si zde mohou pochutnat na české klasice, jako je vepřové koleno pečené v černém pivu nebo žebírka. Restaurace je kuřácká, k dispozici je nekuřácký salónek. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Hned po příchodu jsme s přítelem dostali vynadáno, že nevíme, že kuchyň vaří do 20,30, což je trochu problém, když neměli volno dříve a nikdo nás na to neupozornil. Vyslechli jsme si, jak už měli vytřenou kuchyň a kuchař už chtěl jít domů.....Nakonec nám ale jídlo dali a dokonce jsme si mohli sednout do úplně prázdné nekuřácké části. Číšník, který hrál celou dobu šipky, občas přišel v mezihře, s jídlem, pro prázdné talíře a s účtem. Zvláštní přístup. Ale na 4. cenovou dobré. Po těch šocích mi nakonec chutnala i ta vyprchaná Kofola přelitá z petky.
Restaurace Baba Jaga
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace působí poněkod omšele, ale zcela tento nedostatek vynahradí velmi příjemný personál. Jídlo bylo vynikající a bylo ho opravdu hodně. Jen trochu zapracovat na prostředí a bude to super.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Byli jsme s přáteli na pečených kuřecích křidýlkách a nemělo to chybu. Chuťově byly vynikající. Jen by to chtělo ještě misku s vodou na oplachování rukou.Prostředí restaurace nepatří k těm luxusním, ale tak nějak si představuji správnou "žižkovskou" hospodu na Vinohradech:). Každopádně vřele doporučuji.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO