Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Atlanta

Restaurace Atlanta nabízí velký výběr jídel domácí i zahraniční kuchyně. Specialitou restaurace je široká nabídka salátů z čerstvé zeleniny připravovaných s různými druhy a úpravou masa. Pravidelně zde pořádají tématické kuchyně a tak hosté mohou ochutnat např. mexické, slovenské nebo krkonošské speciality připravované profesionály, kteří jídlo pro Vás chystají s nejvyšší péčí. Pro všední dny zde připravují polední menu, kdy je vždy výběr ze tří možností s moučníkem z vlastní cukrářské výrobny.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace potvrzena rychle, stůl byl připraven podle přání. Polévka skvělá, poctivá a plná zeleniny. Domácí zázvorová limonáda byla cítit spíš po citrusech než zázvoru a působila dojmem, že je připravená již delší dobu. Denní menu celkem odpovídalo ceně, bohužel kvantita trochu na úkor kvality. Brambory, myslím, byly ohřívané. Zbytek obědový průměr.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo mi chutnalo, ale přišlo nám, že na jídlo čekáme dlouho. Jinak pohodová restaurace: Neřadila bych jí mezi mé oblíbené, ale neurazí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO