Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Astra

V restauraci se vaří tradiční česká kuchyně. Je rozdělena na 3 části - restauraci, salonek a pivnici.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Rezervoval jsem si nekuřácké místo a seděl mezi dvěma kuřáky. Objednal jsem jídlo, steak jsem dostal do hlubokého talíře s vidličkou a nožem, dostal jsem jinou přílohu a manželka částečně syrové maso. Jinak restaurace na frekventovaném místě a jídlo nic moc.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Jídlo bylo jiné než objednané a nebylo dovařené. Steak přenesli do hlubokeho talíře kde se nedal ten steak krájet. Rezervace byla na nekuřácké místo ale dostal jsem hned vedle 2 lidi kuřácké. Restaurace je na frekventovaném místě a proto mě mrzí že jsem si tam připadal tak špatně.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace je poblíč cestra Svitav, hned vedle autobusového nádraží. Z venku restaturace nevypadá moderně, ale vevnitř je to už lepší. V době oběda v restauraci bylo skoro plno, tak jsem jí navštívil. Bohužel mne jídlo nijak neoslovilo a raději při další návštěvě Svitav zamířím nejspíš jinam.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO