Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Artemis

Restaurace Artemis - Stylová restaurace s kapacitou až 60 míst nabízí příjemné posezení, jídla tradiční české kuchyně, zvěřinové speciality a široký sortiment alkoholických a nealko nápojů. Naleznete u nás i bohatý výběr přívlastkovýcha archivních vín tuzemské produkce. Pro milovníky piva čepujeme Krušovický Mušketýr, Starobrno tradiční. Restaurace má celoroční provoz a je možné ji využít k pořádání Svatebních hostin, rodinných oslav i firemních párty s možností využití ubytovací kapacity až 36 lůžek. V letních měsících je možné posedět na terase ze které je volný přístup do zahrady. V zahradě se nachází dřevěný altán vybavený krbem a udírnou s možností využití pro grilování selátek a jiných oblíbenýchpochoutek. Provoz altánku je zajištěn při pořádání letních akcí nebo na osobní objednání. Přímo u altánku je posezení až pro 35 hostů. Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že se k nám budete rádi vracet.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO