Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Arte

Restaurace Arte je součástí zábavního a gastronomického centra Maják, nacházející se jen pár kroků od šumperské Hlavní třídy. Zde můžete povečeřet při svíčkách s pocitem pohody spolu s jistotou ohledně kvalitních pokrmů. Menu Restaurace Arte nabízí české i mezinárodní speciality kuchařů Pavla Zatloukala a Radka Komínka, můžete si vybrat i z poledního menu, během obědů je poskytnuto parkování zdarma. Pro vyznavače kvalitního vína nabízí širokou nabídku moravských vín. Příjemnou atmosféru podpoří stylově doladěný interiér, vstřícná profesionální obsluha a příjemná hudba. Rádi pro vás také připraví kompletní gastronomické akce, večírky, oslavy nebo svatby. V nabídce je rovněž kompletní catering společně se zajištěním party stanu a veškerého servisu pro akce pod širým nebem.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Přes objednání místa v restauraci po internetu, jsem po příchodu si chvíli připadal, že jsem tam navíc. Při objednání si hovězího steaku z pravé panenky, jsem nebyl dotázán, jak jej chci připravit. Moje partnerka si objednala Boršč, který byl výborný, ale houbové rizoto bylo se syrovou cibulí, které tam vůbec nepatří. Ostatní bych hodnotil kladně.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Měli jsme rybu se zeleninou a grilovanou kukuřicí a hovězí líčka. Ryba byla dobře okořeněná, ale jeden kousek (blíž ocasu) byl příliš vysušený. Bohužel zelenina byla mražená. Grilovaná kukuřice byla výborná, hovězí líčka dobrá. Celkově průměr.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO