Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 30x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Arrows

Přehled hodnocení
92% celkově
91% personál
89% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 7x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Asi nejlepší pivo v Ostravě, medová žebra nic moc (kvantita nezvítězila nad kvalitou...).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkovy dojem je vyborny, jen patecni vecer nebyl nejlepsi volba. Hlucna spolecnost, nebylo to zrovna na pokec. Ale jidlo a vse ostatni super. Urcite doorucuju.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Originální , čisté, oku lahodící prostředí. Ochotná, milá , velmi pozorná obsluha. Dali jsme si hamburger, třikrát jinak, velmi chutný. Šla bych opakovaně. Farní pivo mlíko!
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
jídlo velice prumerné, pečené žebra tuhé, maso se nedalo odloupnout od kosti, pepřová omáčka k panence přesolená, burger dost pálivy, jediné co bylo dobré tak pivo z vlastních zdroju... mají tam krásne měděné tanky. Za mě asi nedoporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace Arrows nezklamala, výborné pivo a k němu speciality jako obalené smažené nakládané okurky obalené ve speciální směsi s cayenským pepřem, či vysoká šťavnatá vepřová žebra byly dobrou volbou. Doporučuji zkusit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opětovná návštěva této restaurace nikoho nezklamala jak prostředím, tak jídlem. Tentokráte se i obsluha činila a nebylo jí co vytknout. Děkuji za celou rodinu, rádi se zase stavíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace občas zavítáme, takže to tam známe. Výhodou je dobrá poloha, dětské hřiště na které je výhled i z restaurace. Jídlo je výborné, obsluha ochotná, ale pivo by měli nosit rázněji...o:-)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace je po rekonstrukci moc hezká a příjemná. Fajn volba, pokud chcete posedět s přáteli. Personál velmi milý a pozorný. Jídlo mě nenatchlo. Burger jsem měla v restauraci 2x. Jako plus ovsem beru salátek a výborné hranolky. Určitě ještě příjdeme:)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí trochu jednoduché, ale jídlo naprosto úžasné. Lepší burger jsem nikdy nejedl. Domácí bulka, skvěle ochucené a šťavnaté maso, jako bonus domácí hranolky.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO