Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 37x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Arrows

Provoz restaurace na baseballovém a softbalovém stadionu v Ostravě Porubě. Kuchyně restaurace je plna originálních receptů vycházející z americké kuchyně. Můžete si zde dát velice oblíbená Hot Wings, kuřecí křídla připravovaná podle zdejší speciální receptury, Honey Ribs, medová žebra opět podle tajné receptury pomalá pečená s čerstvým křenem, Ultimate Burger ze šťavnatého hovězího masa, Spare Ribs, pomalu pečená vepřová žebra v originální BBQ omáčce a další grilované speciality, které připravují na špičkovém indukčním kontaktním grilu a to ze všech druhů čerstvých mas. K dispozici je také stylová venkovní terasa v zelené barvě a krásným výhledem do zeleně spojená s dětským hřištěm, pískovištěm a hlavně oblíbenou lanovou prolézačkou. Dále jsou k dispozici salónky (velký sál pro 60 hostů, kulatý salónek pro 20 hostů, oválný salónek pro 8 hostů).

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil již poněkolikáté a opět spokojenost. Byly lehké zmatky při usazování - jiná rezervace a jiná hodina, pak lehce pomalý rozjezd obsluhy než nám nabídli pití a jídelní lístek, ale pak už bylo vše OK. Dali jsme si cibulové kroužky s pikantním dipem, já jsem si dal žebra - lehce suché, přítelkyně stripsy - jednoduché a velmi chutné, zvláště s domácími hranolky a domácími omáčkami. Zvláštní kapitolou je plzeňské pivo, které, dle mého názoru, v Ostravě lepší nenajdete - z tanku, výborně načepované a ošetřené. Tato restaurace potvrzuje, že v jednoduchosti je síla, na nic si nehrají rádi ji navštívíme znovu. Držím palce, ať jim to vydrží :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO