Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 23x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Arrows

Provoz restaurace na baseballovém a softbalovém stadionu v Ostravě Porubě. Kuchyně restaurace je plna originálních receptů vycházející z americké kuchyně. Můžete si zde dát velice oblíbená Hot Wings, kuřecí křídla připravovaná podle zdejší speciální receptury, Honey Ribs, medová žebra opět podle tajné receptury pomalá pečená s čerstvým křenem, Ultimate Burger ze šťavnatého hovězího masa, Spare Ribs, pomalu pečená vepřová žebra v originální BBQ omáčce a další grilované speciality, které připravují na špičkovém indukčním kontaktním grilu a to ze všech druhů čerstvých mas. K dispozici je také stylová venkovní terasa v zelené barvě a krásným výhledem do zeleně spojená s dětským hřištěm, pískovištěm a hlavně oblíbenou lanovou prolézačkou. Dále jsou k dispozici salónky (velký sál pro 60 hostů, kulatý salónek pro 20 hostů, oválný salónek pro 8 hostů).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace občas zavítáme, takže to tam známe. Výhodou je dobrá poloha, dětské hřiště na které je výhled i z restaurace. Jídlo je výborné, obsluha ochotná, ale pivo by měli nosit rázněji...o:-)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace je po rekonstrukci moc hezká a příjemná. Fajn volba, pokud chcete posedět s přáteli. Personál velmi milý a pozorný. Jídlo mě nenatchlo. Burger jsem měla v restauraci 2x. Jako plus ovsem beru salátek a výborné hranolky. Určitě ještě příjdeme:)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí trochu jednoduché, ale jídlo naprosto úžasné. Lepší burger jsem nikdy nejedl. Domácí bulka, skvěle ochucené a šťavnaté maso, jako bonus domácí hranolky.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO