Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 36x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Arrows

Provoz restaurace na baseballovém a softbalovém stadionu v Ostravě Porubě. Kuchyně restaurace je plna originálních receptů vycházející z americké kuchyně. Můžete si zde dát velice oblíbená Hot Wings, kuřecí křídla připravovaná podle zdejší speciální receptury, Honey Ribs, medová žebra opět podle tajné receptury pomalá pečená s čerstvým křenem, Ultimate Burger ze šťavnatého hovězího masa, Spare Ribs, pomalu pečená vepřová žebra v originální BBQ omáčce a další grilované speciality, které připravují na špičkovém indukčním kontaktním grilu a to ze všech druhů čerstvých mas. K dispozici je také stylová venkovní terasa v zelené barvě a krásným výhledem do zeleně spojená s dětským hřištěm, pískovištěm a hlavně oblíbenou lanovou prolézačkou. Dále jsou k dispozici salónky (velký sál pro 60 hostů, kulatý salónek pro 20 hostů, oválný salónek pro 8 hostů).

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívil již poněkolikáté a opět spokojenost. Byly lehké zmatky při usazování - jiná rezervace a jiná hodina, pak lehce pomalý rozjezd obsluhy než nám nabídli pití a jídelní lístek, ale pak už bylo vše OK. Dali jsme si cibulové kroužky s pikantním dipem, já jsem si dal žebra - lehce suché, přítelkyně stripsy - jednoduché a velmi chutné, zvláště s domácími hranolky a domácími omáčkami. Zvláštní kapitolou je plzeňské pivo, které, dle mého názoru, v Ostravě lepší nenajdete - z tanku, výborně načepované a ošetřené. Tato restaurace potvrzuje, že v jednoduchosti je síla, na nic si nehrají rádi ji navštívíme znovu. Držím palce, ať jim to vydrží :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme si s přítelem vybrali na základě recenzí přátel. A od prvního okamžiku jsme nelitovali. Restaurace je krásně čístá, "naleštěná", obsluha velmi příjemná. I když jsme si nakonec nedali burger s jídlem jsme byli moc spokojení. Těšíme se na další návštěvu.
Restaurace Arrows
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO