Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 47x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Arigone

Příjemnou restauraci v historickém srdci Olomouce najdete ve dvorním traktu hotelu Arigone. Jde o novou přístavbu kompletně provedenou ve dřevě. Jídelní lístek nabízí široký výběr specialit české a zahraniční kuchyně. Labužníci ocení i možnost přípravy masa na otevřeném ohni krbu. V teplých měsících doporučujeme vyzkoušet zdejší letní terasu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
I když nabídka na internetu v době navštívení restaurace nebyla aktuální, i z nového jídelního lístku jsme si vybrali a jídlo bylo moc dobré (ochutnali jsme panenku s různými přílohami).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná restaurace kousek od centra Olomouce. Velmi nás potěšilo, že přestože restaurace byla téměř plná a personál měl plné ruce práce, všechno stíhali rychle a byli velmi přívětiví. Jídlo výborné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi hezká restaurace zapadá do historické části Olomouce. Bohatá nabídka jídelního lístku podpořená výbornou kuchyní, pozorný a zcela profesionální personál, příjemné prostředí a na centrum města velmi rozumné ceny - co víc si může host přát. Rád při příští návštěvě Olomouce přijdu znova. A budu se na to těšit...
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO