Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Archa

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Přes Restu. cz jsem udělala rezervaci z důvodu zajímavého popisu restaurace a jeho nabídky steaky, čerstvé ryby atd. Bohužel po příchodu nás obsluha neupozornila, že naši rezervaci neobdrželi. Na jídelníčku absolutně jiná jídla. I přes to jsme si objednali a předkrm nám byl donesen az po hlavním jídle, ve kterém opravdu přehršel oleje. Velké zklamání a lehce zkazeny večer
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle dobré ve všech ohledech. Personál profesionální a velmi příjemný, vždy plně k dispozici. Jídlo chutné, jako vždy jsem si pochutnal za příjemnou cenu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Archa je mezi restauracemi naší obvyklou volbou. Tentokrát jsme ji využili u příležitosti přijetí zahraničního hosta, a naše očekávání byla naplněna. Výborné pivo, příjemná obsluha, dobré jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace Archa je opravdu stylový, elegantní podnik. Na náměstí uprostřed Hranic se vyjímá. Při naší návštěvě zrovna nefungovala kuchyně, takže nemohu ohodnotit. Nicméně kdybych tento kraj navštěvoval častěji, určitě bych opět zavítal.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO