Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 6x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Archa

Přehled hodnocení
69% celkově
76% personál
87% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
K přírodnímu kuřecímu řízku plněnému šunkou a sýrem s hranolky jsme si intuitivně objednali tatarku (dostali jsme majonézu) - bez ní by asi jídlo bylo dost suché. Trochu déle jsme čekali na účet. Točená coca-cola, příjemné prostředí i příjemný personál toto jakž takž vyvažují...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální místo pro posezení po návštěvě muzea - jak jsme to udělali my. Posezení s výhledem na náměstí (ještě hezčí bude, až bude svítit vánoční strom), horké cappy a domácí limonáda s čerstvým zákuskem. Rádi se sem vracíme (dcery si ještě musí zvyknout na změnu interiéru...)
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Při této návštěvě restaurace jsme z nabídky vybrali dílem náhody poněkud jiné pokrmy, než na které jsme se naladili. Tedy jsme ochutnali špenátovou polévku a krkovičku s fazolkami a bramborovými hranolkami. Jidlo bylo dobré. Maso bylo jen lehce ochuceno a vynikla tak jeho příjemná chuť. Tento podnik ještě minimálně jednou navštívíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná restaurace. Na jídle jsme si pochutnali, sestra si sice postěžovala na malou porci, nicméně po dezertu bylo i její břicho spokojené. Personál byl ochotný. Celkově hodnotíme restauraci velice kladně a vřele ji doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí v centru města, v létě prima terasa s klidnou atmosférou. Nabídka chutných poledních meníček za příznivou cenu. Milá obsluha. Mohu jen a jen doporučit.
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Přes Restu. cz jsem udělala rezervaci z důvodu zajímavého popisu restaurace a jeho nabídky steaky, čerstvé ryby atd. Bohužel po příchodu nás obsluha neupozornila, že naši rezervaci neobdrželi. Na jídelníčku absolutně jiná jídla. I přes to jsme si objednali a předkrm nám byl donesen az po hlavním jídle, ve kterém opravdu přehršel oleje. Velké zklamání a lehce zkazeny večer
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle dobré ve všech ohledech. Personál profesionální a velmi příjemný, vždy plně k dispozici. Jídlo chutné, jako vždy jsem si pochutnal za příjemnou cenu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Archa je mezi restauracemi naší obvyklou volbou. Tentokrát jsme ji využili u příležitosti přijetí zahraničního hosta, a naše očekávání byla naplněna. Výborné pivo, příjemná obsluha, dobré jídlo.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Restaurace Archa je opravdu stylový, elegantní podnik. Na náměstí uprostřed Hranic se vyjímá. Při naší návštěvě zrovna nefungovala kuchyně, takže nemohu ohodnotit. Nicméně kdybych tento kraj navštěvoval častěji, určitě bych opět zavítal.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO