Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Archa

Přehled hodnocení
68% celkově
77% personál
86% prostředí
66% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Váhám, jestli momentálně doporučit nebo ne... Archu jsme si pro polední obědy oblíbili, že je v dosahu, nebývá tam plno - člověk si tam sedne. Ovšem už v poloprázdné restauraci trochu drhly objednávky a pak hlavně placení. A když se včera do restaurace přihrnul dav lidí... Jídlo většinou dobré, ale obsluha by mohla zrychlit (posílit směnu?).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zelná polévka s klobásou - výborná, chutná (jen na půlhodinovou pauzu na oběd tradičně až moc horká....); přírodní krkovička s grilovaným kukuřičným klasem a hranolky - vynikající; maso křehké, hranolky i kukuřice tak akorát, vše harmonicky ochucené. Výborné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
K přírodnímu kuřecímu řízku plněnému šunkou a sýrem s hranolky jsme si intuitivně objednali tatarku (dostali jsme majonézu) - bez ní by asi jídlo bylo dost suché. Trochu déle jsme čekali na účet. Točená coca-cola, příjemné prostředí i příjemný personál toto jakž takž vyvažují...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální místo pro posezení po návštěvě muzea - jak jsme to udělali my. Posezení s výhledem na náměstí (ještě hezčí bude, až bude svítit vánoční strom), horké cappy a domácí limonáda s čerstvým zákuskem. Rádi se sem vracíme (dcery si ještě musí zvyknout na změnu interiéru...)
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Při této návštěvě restaurace jsme z nabídky vybrali dílem náhody poněkud jiné pokrmy, než na které jsme se naladili. Tedy jsme ochutnali špenátovou polévku a krkovičku s fazolkami a bramborovými hranolkami. Jidlo bylo dobré. Maso bylo jen lehce ochuceno a vynikla tak jeho příjemná chuť. Tento podnik ještě minimálně jednou navštívíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná restaurace. Na jídle jsme si pochutnali, sestra si sice postěžovala na malou porci, nicméně po dezertu bylo i její břicho spokojené. Personál byl ochotný. Celkově hodnotíme restauraci velice kladně a vřele ji doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí v centru města, v létě prima terasa s klidnou atmosférou. Nabídka chutných poledních meníček za příznivou cenu. Milá obsluha. Mohu jen a jen doporučit.
Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Přes Restu. cz jsem udělala rezervaci z důvodu zajímavého popisu restaurace a jeho nabídky steaky, čerstvé ryby atd. Bohužel po příchodu nás obsluha neupozornila, že naši rezervaci neobdrželi. Na jídelníčku absolutně jiná jídla. I přes to jsme si objednali a předkrm nám byl donesen az po hlavním jídle, ve kterém opravdu přehršel oleje. Velké zklamání a lehce zkazeny večer
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle dobré ve všech ohledech. Personál profesionální a velmi příjemný, vždy plně k dispozici. Jídlo chutné, jako vždy jsem si pochutnal za příjemnou cenu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Archa je mezi restauracemi naší obvyklou volbou. Tentokrát jsme ji využili u příležitosti přijetí zahraničního hosta, a naše očekávání byla naplněna. Výborné pivo, příjemná obsluha, dobré jídlo.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO