Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 6x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Archa

Pokud si spojíte název “Archa” s městem Hranice na Moravě, znamená to následující. Nekuřácká pivnice na straně jedné a kavárna na straně druhé. Vše se nachází v prvním patře budovy na náměstí. Nabízí unikátní interiér s důrazem na prosvětlení prostor a moderní styl s retro prvky.

V pivnici si můžete vybrat z několika druhů piv, u kterých si zakládají na jejich správném čepování. Ve správné pivnici nesmí chybět pořádné jídlo. Na jídelním lístku tak najdete “klasiku”, ale i skvělé hamburgery. Oslní i široký výběr kvalitních destilátů.

Kavárna se pyšní výbornou kávou, vlastními limonádami, klidným prostředím, domácími dezerty a okouzlujícím výhledem na náměstí. Přijďte se sami přesvědčit a udělat si na Archa Café a Restauraci svůj názor.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Váhám, jestli momentálně doporučit nebo ne... Archu jsme si pro polední obědy oblíbili, že je v dosahu, nebývá tam plno - člověk si tam sedne. Ovšem už v poloprázdné restauraci trochu drhly objednávky a pak hlavně placení. A když se včera do restaurace přihrnul dav lidí... Jídlo většinou dobré, ale obsluha by mohla zrychlit (posílit směnu?).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zelná polévka s klobásou - výborná, chutná (jen na půlhodinovou pauzu na oběd tradičně až moc horká....); přírodní krkovička s grilovaným kukuřičným klasem a hranolky - vynikající; maso křehké, hranolky i kukuřice tak akorát, vše harmonicky ochucené. Výborné!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
K přírodnímu kuřecímu řízku plněnému šunkou a sýrem s hranolky jsme si intuitivně objednali tatarku (dostali jsme majonézu) - bez ní by asi jídlo bylo dost suché. Trochu déle jsme čekali na účet. Točená coca-cola, příjemné prostředí i příjemný personál toto jakž takž vyvažují...
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO