Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Archa

Pokud si spojíte název “Archa” s městem Hranice na Moravě, znamená to následující. Nekuřácká pivnice na straně jedné a kavárna na straně druhé. Vše se nachází v prvním patře budovy na náměstí. Nabízí unikátní interiér s důrazem na prosvětlení prostor a moderní styl s retro prvky.

V pivnici si můžete vybrat z několika druhů piv, u kterých si zakládají na jejich správném čepování. Ve správné pivnici nesmí chybět pořádné jídlo. Na jídelním lístku tak najdete “klasiku”, ale i skvělé hamburgery. Oslní i široký výběr kvalitních destilátů.

Kavárna se pyšní výbornou kávou, vlastními limonádami, klidným prostředím, domácími dezerty a okouzlujícím výhledem na náměstí. Přijďte se sami přesvědčit a udělat si na Archa Café a Restauraci svůj názor.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Ideální místo pro posezení po návštěvě muzea - jak jsme to udělali my. Posezení s výhledem na náměstí (ještě hezčí bude, až bude svítit vánoční strom), horké cappy a domácí limonáda s čerstvým zákuskem. Rádi se sem vracíme (dcery si ještě musí zvyknout na změnu interiéru...)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemná restaurace. Na jídle jsme si pochutnali, sestra si sice postěžovala na malou porci, nicméně po dezertu bylo i její břicho spokojené. Personál byl ochotný. Celkově hodnotíme restauraci velice kladně a vřele ji doporučujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné prostředí v centru města, v létě prima terasa s klidnou atmosférou. Nabídka chutných poledních meníček za příznivou cenu. Milá obsluha. Mohu jen a jen doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO