Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Archa

Restaurace Archa je nekuřácká pivnice a kavárna s klasickou českou kuchyní, pochutinami k pivu a výborným českým pivem. Výběr ze dvou káv, domácí dorty a zákusky. Najdete ji v prvním patře přední budovy a nabízí unikátní interiér s důrazem na prosvětlení prostor, moderní styl s retro prvky. Moderní gastronomie, tak lze charakterizovat kuchyni i nabídku jídel restaurace. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a doplňován o sezónní nabídky. Najdete v něm i jídla zaměřená na zahraniční kuchyni, výběr steaků z kvalitního hovězího masa, pokrmy z čerstvých ryb a jídla zaměřená na českou kuchyni v moderním pojetí. Jako první restaurace v Hranicích začali využívat technologii tepelné úpravy sous - vide (vaření ve vakuu při konstantní nízké teplotě). Obsluha Vám ráda doporučí nápoje ze širokého sortimentu, který zahrnuje největší nabídku v oblasti přívlastkových vín, víceletých karibských rumů, irských a skotských whisky v okolí.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 5
jídlo 2
Přes Restu. cz jsem udělala rezervaci z důvodu zajímavého popisu restaurace a jeho nabídky steaky, čerstvé ryby atd. Bohužel po příchodu nás obsluha neupozornila, že naši rezervaci neobdrželi. Na jídelníčku absolutně jiná jídla. I přes to jsme si objednali a předkrm nám byl donesen az po hlavním jídle, ve kterém opravdu přehršel oleje. Velké zklamání a lehce zkazeny večer
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako obvykle dobré ve všech ohledech. Personál profesionální a velmi příjemný, vždy plně k dispozici. Jídlo chutné, jako vždy jsem si pochutnal za příjemnou cenu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Archa je mezi restauracemi naší obvyklou volbou. Tentokrát jsme ji využili u příležitosti přijetí zahraničního hosta, a naše očekávání byla naplněna. Výborné pivo, příjemná obsluha, dobré jídlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO