Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Archa

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Velice příjemné prostředí. Ochotná i když taková ještě nevyzrálá obsluha. Z jídla hodnotíme česnečka: vynikající. Pečená vepřová žebírka: měkká nicméně velmi mdlé chuti.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili po procházce ve zdejší zoo. Již navenek sympatická stavba skýtala uvnitř další příjemnou podívanou, pohled vzhůru na složitost střechy této srubostavby by zabral klidně i celé odpoledne. Po celou dobu návštěvy se nám věnoval velmi pozorný číšník, který byl velmi nevtíravým způsobem vždy "poruce". Jeho chování a projev je u mne na jedničku. Polévku jsme zvolili již "klasicky" pro srovnání tomatovou - byla na výbornou, chuťově i složením. Druhý chod byla svíčková, s tou by se dalo ještě pohrát, nicméně hodnotím velmi dobře, úprava masa je bez jediné chybičky. Úprava jednotlivých talířů byla zcela bez nápadu. Celkově hodnotím kladně, zcela jistě zavítáme při další návštěvě zoo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme si zde velmi pochutnali. Dali jsme si vynikající kyselicu s uzeným masem, která byla naprosto bez chyb - zelí křupavé, brambory měkké, celková chuť krásně vyvážená - ani moc kyselá ani sladká. Jako hlavní chod následoval jelení guláš s houskovým knedlíkem a jelení kýta s pepřovou omáčkou a grilovanou zeleninou. Guláš byl jeden z nejlepších co jsme kdy jedli - maso se rozpadalo, knedlíky výborné, celkově luxus. Jelení kýta výborně propečená, měkká a šťavnatá s naprosto výbornou pepřovou omáčkou. Grilovaná zelenina byla krásně křupavá. Celková chuť obou jídel byla vyvážená, vše výborně dochucené. Jako dezert jsme si dali jablečný závin a dezert Noe. Jablečný závin byl jako od maminky. Dezert Noe se slovy téměř nedá popsat. Obsluha byla naprosto vynikající, pozorná a milá. Celkově naprosto luxusní zážitek. Moc jsme si to užili. Doporučujeme a děkujeme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Super večeře. Příjemná atmosféra.
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 1
kančí a srnčí se nedalo chuťově a pohledem rozeznat. Bramboráky nedopečené. Brambory nedosmažené, navíc v nechutném fritovacím oleji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo vynikající, personál moc milý, prostředí krásné, upravené, čisté, doporučuji !
Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 4
Jídlo bylo vynikající a prostředí je jedinečné. Personál je sice příjemný, ale na možnost objednat jsme čekali asi 20 minut, na kávu 15 minut, a na jídlo nevím přesný čas, ale trvalo to dlouho. Místo grilované zeleniny mi přinesli šťouchané brambory. Bylo tam plno, ale to by nemělo snížit kvalitu péče o klienta. Jídlo a místo však stálo za to. Celkově - zaslouží si další šanci.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO