Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Archa

Stylová nekuřácká restaurace se nachází v bezprostřední blízkosti ZOO Olomouc, Svatý Kopeček. Kromě široké nabídky jídel a nápojů nabízí také pořádání rodinných oslav, svateb, abiturientských srazů, firemních rautů, seminářů a školení, samozřejmostí je wi-fi připojení k Internetu zdarma. Poskytuje rovněž hotelové služby - ubytování v luxusních pokojích v penzionu Archa.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme navštívili po procházce ve zdejší zoo. Již navenek sympatická stavba skýtala uvnitř další příjemnou podívanou, pohled vzhůru na složitost střechy této srubostavby by zabral klidně i celé odpoledne. Po celou dobu návštěvy se nám věnoval velmi pozorný číšník, který byl velmi nevtíravým způsobem vždy "poruce". Jeho chování a projev je u mne na jedničku. Polévku jsme zvolili již "klasicky" pro srovnání tomatovou - byla na výbornou, chuťově i složením. Druhý chod byla svíčková, s tou by se dalo ještě pohrát, nicméně hodnotím velmi dobře, úprava masa je bez jediné chybičky. Úprava jednotlivých talířů byla zcela bez nápadu. Celkově hodnotím kladně, zcela jistě zavítáme při další návštěvě zoo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme si zde velmi pochutnali. Dali jsme si vynikající kyselicu s uzeným masem, která byla naprosto bez chyb - zelí křupavé, brambory měkké, celková chuť krásně vyvážená - ani moc kyselá ani sladká. Jako hlavní chod následoval jelení guláš s houskovým knedlíkem a jelení kýta s pepřovou omáčkou a grilovanou zeleninou. Guláš byl jeden z nejlepších co jsme kdy jedli - maso se rozpadalo, knedlíky výborné, celkově luxus. Jelení kýta výborně propečená, měkká a šťavnatá s naprosto výbornou pepřovou omáčkou. Grilovaná zelenina byla krásně křupavá. Celková chuť obou jídel byla vyvážená, vše výborně dochucené. Jako dezert jsme si dali jablečný závin a dezert Noe. Jablečný závin byl jako od maminky. Dezert Noe se slovy téměř nedá popsat. Obsluha byla naprosto vynikající, pozorná a milá. Celkově naprosto luxusní zážitek. Moc jsme si to užili. Doporučujeme a děkujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO