Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 431x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Aquarium

Přehled hodnocení
95% celkově
93% personál
91% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 313x
4 105x
3 10x
2 2x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Rybí speciality
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili poprvé a hned jsme byli ohromení tím, že tato restaurace je opravdu taková jak všichni říkají. Úžasné prostředí, úžasná obsluha a famózní jídlo. Předkrm skvělý, hlavní jídlo ještě lepší a takzvaný "zákrm" byla pomyslná třešnička na dortu. Určitě se vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obchodní jednání spojené s obědem o několika chodech. Tapas zajímavé, jako vždy. Bouillabaisse luxusní, čerstvá ryba jako hlavní chod - vynikající. Dezert a káva pouze podtrhly celkový skvělý dojem.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neměli jsme moc času, dali jsme si jen polévku a set 6 tapas. Kladně hodnotím ochotu vyměnit předvybrané pochoutky za pro nás přijatelnější kombinaci. Na první pohled je všeho málo, ale Španělé asi vědí své - stačí doplnit kvalitním olivovým olejem a dobrým chlebem. Moc jsme si pochutnali (mile překvapila třeba treska) a odcházeli jsme příjemně najedeni. Už se těšíme, co ochutnáme příště.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Objednali jsme si Bouillabaisse a 6 předkrmů dle denní nabídky najednou. Polévka byla průměrná. Z předkrmů mi nejvíce chutnaly nakládané žampiony. Chorizo s kávou, což mohl být nějvětší chyták, neuchvátilo. Nakrájené na kostičky se jedlo opravdu nešikovně. Objednali jsme kompletně i hlavní jídlo, což byla chyba. Ještě jsme nedojedli a už nám servírka přinesla hlavní chody, což beru jako velkou chybu. Kukuřičný kohoutek s hráškovým risottem, smržovým máslem a glazovanou karotkou - na něm bylo nejlepší to risotto. Máslo nevýrazné. Vepřová panenka sous-vide a smažený telecí brzlík s jablky, noky z fialových brambor, demi glace z uzených višní - maso mělo být rozhodně měkčí. Telecí brzlík byl smažením úplně zabitý a noky úplná hrůza. Demi glace z višní? Opravdu nevím. Nešlo to poznat. Za ty prachy jsou opravdu lepší restaurace.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace stále drží vysoký standard, co se týče kvality a chuti pokrmů. Velmi příjemné prostředí, výborný personál - prostě "je to o lidech", jak se říká. Zahrádka je taky super.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO