Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 374x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Aquarium

V restauraci Aquarium ochutnáte pravé Středomoří, těšte se na speciality italské, francouzské i španělské kuchyně. Při čekání můžete sledovat přípravu jídel v otevřené kuchyni, mořské akvárium a čas od času také živá hudební vystoupení. Nechybějí ani kvalitní vína, proslulá sangria, míchané nápoje a domácí limonády.

„Chtěli bychom, aby vám atmosféra u nás připomínala pohodu a pocity přímořské restaurace, šumění moře, rozmanité chutě výborných jídel a vín plných slunce,“ přibližuje restaurace svou vizi. K největším specialitám podniku patří variace španělských tapas, paella, grilované krevety nebo čerstvé ryby ze Středomoří. Za zmínku rozhodně stojí i kouzelný interiér a letní terasa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Svatomartinské hody s jednodenním zpožděním? Proč ne. 11.11. jsme nestíhali a tak jsme šli o den déle a nelitujeme. Bylo klidněji a jídlo jako vždy excelentní. Děkujeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci navštěvujeme pravidelně, vždy jsme byli naprosto spokojeni jak s nabídkou menu tak i příjemným vystupováním a ochotou obsluhujího personálu. Vřele doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po naší návštěvě restaurace Aquarium v Hradci Králové jsme byli velmi spokojeni. Restaurace Aquarium nabízí pěkné prostředí, profesionální personál a výborné jídlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO