Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 430x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Aquarium

V restauraci Aquarium ochutnáte pravé Středomoří, těšte se na speciality italské, francouzské i španělské kuchyně. Při čekání můžete sledovat přípravu jídel v otevřené kuchyni, mořské akvárium a čas od času také živá hudební vystoupení. Nechybějí ani kvalitní vína, proslulá sangria, míchané nápoje a domácí limonády.

„Chtěli bychom, aby vám atmosféra u nás připomínala pohodu a pocity přímořské restaurace, šumění moře, rozmanité chutě výborných jídel a vín plných slunce,“ přibližuje restaurace svou vizi. K největším specialitám podniku patří variace španělských tapas, paella, grilované krevety nebo čerstvé ryby ze Středomoří. Za zmínku rozhodně stojí i kouzelný interiér a letní terasa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili poprvé a hned jsme byli ohromení tím, že tato restaurace je opravdu taková jak všichni říkají. Úžasné prostředí, úžasná obsluha a famózní jídlo. Předkrm skvělý, hlavní jídlo ještě lepší a takzvaný "zákrm" byla pomyslná třešnička na dortu. Určitě se vrátíme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obchodní jednání spojené s obědem o několika chodech. Tapas zajímavé, jako vždy. Bouillabaisse luxusní, čerstvá ryba jako hlavní chod - vynikající. Dezert a káva pouze podtrhly celkový skvělý dojem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO