Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Andělský újezd

Přehled hodnocení
69% celkově
77% personál
69% prostředí
63% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 1
Rozhodne nedoporucuji jarni zavitek, ktery neni zavitek a je vlastne plny oleje z fritovaciho zarizeni. Take polevka byla spis bazen glutamatu a hlavni jidlo tez. Po dlouhe dobe sem tu byl s kamaradem a uz nikdy. Loving hut je lepsi.
Restaurace Andělský újezd
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Tak tohle bylo velký peklo. Čína se vším všudy pořádná dávka Solamylu a hygiena na úrovni reaturace ve Vietnamu. Jídlo se jíst dalo, ale to kolem bylo tragické. Pivo hnus
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Úplně standardní rychlá asijská restaurace. Není tady asi nic co by překvapilo, až už pozitivně nebo negativně. Neberou karty ale akceptují stravenky. Je částečně i kuřácká.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
S priateľom sme túto reštauráciu navštívili už po druhýkrát. Znova sme boli veľmi spokojní :) jedlo bolo ako vždy výborné, akurát prostredie tentokrát trošku hlučnejšie. Reštauráciu určite doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Reštauráciu sme navštívili po prvýkrát a radi ju navštívime znova. Jedlo bolo dobré a prostredie príjemné. Obsluha bola veľmi milá, odniesli sme si domov aj malý darček v podobe slivkového vína.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná, milá a úslužná obsluha, rychlé, levné a chutné jídlo v klidném prostředí rozsluneneho Arbesova namesti. Podle mne nejlepší čínská restaurace v Praze!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO