Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Amaretto

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné a hezké prostředí. Překvapila nás velmi příjemná obsluha, krásně upravený stůl se zapálenou svíčkou. Dobré jídlo. Restauraci doporučujeme a určitě se sem ještě někdy vrátíme. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí, krásný a nepřeplácaný interiér. Obsluha naprosto na jedničku, výborná komunikace a příjemnost. O zákazníka velký zájem a vše rychle naservírováno. Jídlo jedním slovem fantazie, měl jsem 3 chody a zvládl bych i další. Jídlo na talíři bylo pěkně a vkusně servírováno. Porce byly naprosto dostačující. Některé ingredience nebyly přesné jako na lísku, ale na talíři byly zastoupeny jinými- také dobrými. Jídelní lístek byl přehledný, na oko skromný, přesto bylo z čeho vybírat. Restauraci navštívím určitě zas a rozhodně doporučuji. Jedny z mých jídel bylo variace salátu a kuřecí prso na šípkové omáčce.
Restaurace Amaretto Restaurace Amaretto

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO