Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Amaretto

Gastronomické zážitky nabízí restaurace Amaretto ve stálém jídelním lístku nebo formou sezóních specialit. Zároveň nabízí každodenní cenově zvýhodněná obědová menu. Přijďte si užít gastronomický zážitek v nenapodobitelném středověkém prostředí s nádechem romantiky. Restaurace je částečně nekuřácká, takže je vhodná i pro rodiny s dětmi. Naleznete zde také bohatý výběr nealkoholických i alkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné a hezké prostředí. Překvapila nás velmi příjemná obsluha, krásně upravený stůl se zapálenou svíčkou. Dobré jídlo. Restauraci doporučujeme a určitě se sem ještě někdy vrátíme. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí, krásný a nepřeplácaný interiér. Obsluha naprosto na jedničku, výborná komunikace a příjemnost. O zákazníka velký zájem a vše rychle naservírováno. Jídlo jedním slovem fantazie, měl jsem 3 chody a zvládl bych i další. Jídlo na talíři bylo pěkně a vkusně servírováno. Porce byly naprosto dostačující. Některé ingredience nebyly přesné jako na lísku, ale na talíři byly zastoupeny jinými- také dobrými. Jídelní lístek byl přehledný, na oko skromný, přesto bylo z čeho vybírat. Restauraci navštívím určitě zas a rozhodně doporučuji. Jedny z mých jídel bylo variace salátu a kuřecí prso na šípkové omáčce.
Restaurace Amaretto Restaurace Amaretto
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO