Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Alžbětiny Lázně

Restaurace se nachází v historické budově Alžbětiných lázní v lázeňském parku v centru města Karlovy Vary. Hosté si pochutnají jak na tradiční české kuchyni, tak také na středozemní a steaky, které vaří v této restauraci, jsou vyhlášené. Bohatý výběr moravských a zahraničních vín. Posezení v restauraci s kapacitou 38 míst, kde je možné přichystat podnikové i rodinné oslavy, svatební, promoční a jiné hostiny, recepce a jiné cateringové akce. Nabídka poledního menu. Možnost uspořádání firemních či rodinných událostí ve společenském sále s kapacitou 150 osob k sezení. Sál se nalézá v těsné blízkosti restaurace. Je excelentním místem pro konference, svatby, gala večery či akce pro cestovní kanceláře - staročeské večery s muzikou. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá restaurace, obsluha byla milá a profesionální. Prostředí se mi moc líbilo. Jídlo bylo úžasné a pití také. Určitě doporučím všem svým známým aby to tu take navštívily.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO