Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Alžbětiny Lázně

Restaurace se nachází v historické budově Alžbětiných lázní v lázeňském parku v centru města Karlovy Vary. Hosté si pochutnají jak na tradiční české kuchyni, tak také na středozemní a steaky, které vaří v této restauraci, jsou vyhlášené. Bohatý výběr moravských a zahraničních vín. Posezení v restauraci s kapacitou 38 míst, kde je možné přichystat podnikové i rodinné oslavy, svatební, promoční a jiné hostiny, recepce a jiné cateringové akce. Nabídka poledního menu. Možnost uspořádání firemních či rodinných událostí ve společenském sále s kapacitou 150 osob k sezení. Sál se nalézá v těsné blízkosti restaurace. Je excelentním místem pro konference, svatby, gala večery či akce pro cestovní kanceláře - staročeské večery s muzikou. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba