16 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Na mapě

Informace Restaurace Altány Kampa

Zrekonstruovaná restaurace Altány Kampa. Najdete zde osvědčená jídla, která jsou stále u vás žádaná. Novinkou jsou domácí těstoviny připravované v restauraci. Nabízí zde kulinářské speciality nebo vybraná italská vína, která si můžete vychutnat na terase nebo přímo v restauraci. Restaurace je ideálním místem pro svatby, oslavy, firemní obědy nebo večírky.

Zobrazit více
  • +10

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostředí: 3

Tuto restauraci jsme navštívili s rodinou a přáteli. Restaurace je na zajímavém místě, nicméně její dispozice asi lépe vynikne v letních měsících. V prosinci je v proskleném prostoru přece jen trochu chladno a interiér není ničím zajímavý. Personál byl celkem milý , nicméně obsluha vázla a to restaurace byla zaplněna minimálně. Za hrubou chybu považuji, pokud se u stolu otvírá láhev bílého vína a nedá se hostu ochutnat. Argument zněl : " to my u nás neděláme" Také očekávám , že pokud postavím víno vedle stolu do nádoby na chlazení, musím víno dolévat. Po chvíli jsem pochopili, že bude jednodušší obsluhovat se sami. Dýňová polévka byla bez chuti, česnečka povedená. Kuřecí prsa vysušená a nepoměr houbové omáčky a porce těstovin velký, v neprospěch omáčky. Fisch and chips celkem dobré, ale v tomto případě velmi malá porce hranolek - doslova 4 ks. Flank steak a panenka byly připraveny dobře. Po jídle už obsluha úplně stagnovala a nebyl nám nabídnut dezert ani káva. Takže , tuto restauraci možná zkusíme v létě, ale možná taky ne, protože v okolí je mnoho dalších a tato není ničím zajímavá.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace