Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 69 %     hodnoceno 19x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Alpská restaurace

Prostory restaurace jsou rozděleny na přízemní část s výhledem do Dittrichovy ulice a na sklepní prostory s klasickými klenutými stropy a s odděleným salónkem. 

Spodní část restaurace je čistě nekuřácká, k dispozici je 80 míst a je vhodná jak pro firemní akce, prezentace, tak i pro rodinné oslavy – narozeniny, či setkání s přáteli. V zimních měsících zde můžete vychutnat lahodné pokrmy při atmosféře hořícího krbu.  

Přízemní, horní část restaurace, je zařízena v bavorském stylu a je vyčleněna pro kuřáky. Je zde k dispozici 40 míst. Pokud jste milovníky piva a sportovních přenosů, jistě zde uvítáte možnost sledovat Váš oblíbený zápas na LCD televizi. 

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Z původně krásné restaurace kam jsem chodil 10 let se stalo něco nechutného. Majitel Arab a uvnitř pouze hosté v hábitech. Tradiční jídla z vepřového pochopitelně chybí . Suma sumárum, tomuto podniku se vyhněte velkým obloukem!!!
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO