Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 17x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Alpská restaurace

Prostory restaurace jsou rozděleny na přízemní část s výhledem do Dittrichovy ulice a na sklepní prostory s klasickými klenutými stropy a s odděleným salónkem. 

Spodní část restaurace je čistě nekuřácká, k dispozici je 80 míst a je vhodná jak pro firemní akce, prezentace, tak i pro rodinné oslavy – narozeniny, či setkání s přáteli. V zimních měsících zde můžete vychutnat lahodné pokrmy při atmosféře hořícího krbu.  

Přízemní, horní část restaurace, je zařízena v bavorském stylu a je vyčleněna pro kuřáky. Je zde k dispozici 40 míst. Pokud jste milovníky piva a sportovních přenosů, jistě zde uvítáte možnost sledovat Váš oblíbený zápas na LCD televizi. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Alpská restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
rychlá, milá obsluha, jídlo jsme neměli - nemohu posoudit
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Velmi zajímavá nabídka, sice jen jeden list papíru, ale vyvážené a vybere si myslím každý. Na čepu navíc Paulaner. Ve spodní (nekuřácké) části podniku však poměrně chladno, ani otevřený krb to moc nezachránil a když se podnik večer více zaplnil, obsluha přestala stíhat. Jídlo velmi chutné, ceny naprosto v pohodě.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO