Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Alexander

Klimatizovaný restaurant v historickém stylu s možností výběru z á la carte jídelního lístku nebo i jídelního lístku pro lázeňské hosty. Ke každému pokrmu obsluha nabídne vhodný nápoj. Nabídka vín z nejlepších českých vinic, ale i vína renomovaných zahraničních značek.
Jako sladké završení zde nabízí domácí dezert a vynikající kávu Julius Meinl. Nedílnou součástí restaurace je hlavně v letním období hotelová terasa s kapacitou až 40 lidí. V období konání mezinárodního filmového festivalu nabízí jedinečnou možnost sledovat oficiality spojené s premiérami filmu jako „na dlani“. Gastronomickou lahůdkou hotelové terasy jsou pokrmy připravované kuchaři na speciálním grilu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno