Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 127x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Alchymista

Jedna z nejoblíbenějších restaurací v centru Českých Budějovic Vás ráda uvítá v zajímavém interiéru z rudolfínské doby, kdy v podobném sklepení hledali kámen mudrců alchymisté. V klenbový strop je vyzdoben českým erbem a erby Rožmberků, kteří také hojně podporovali alchymii v Čechách. Uprostřed restaurace je funkční alchymistická pec, kde jsou připravovány některé pokrmy naší kuchyně. V restauraci na Vás čeká příjemná obsluha a vynikající kuchyně. Restaurace získala několik tuzemských i zahraničních cen v oblasti gastronomie.

Pro letní dny má pro vás alchymista připravenu zastřešenou zahradní restauraci o kapacitě 40 míst. Jak zahrádka, tak restaurace jsou vyhledávány pro bankety i stylové dobové hostiny včetně svateb.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Využili jsme tuto restauraci k prvnímu setkání mé rodiny s rodinou přítelkyně. Vše bylo naprosto v pořádku. Jídlo výborné, porce velice dostatečné, obsluha výborná. Určitě se ještě vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci jsme nebyli poprvé, vždy jsme byli spokojeni, ale dnes jsme byli opravdu zklamáni. Obsluha nebyla na takové úrovni, jako jsme byli zvyklí, vlastně se nám věnoval skoro pořád učeň, obsluha /muž/ pořád telefonoval, jídlo také nic moc, nejhorší, že polévka byla málo teplá. Zkrátka byli jsme zaskočeni a budeme se rozmýšlet, zda tuto vyhlášenou rrestaurace opět navštívíme
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO