Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Alba

Hotelová restaurace zařízená v horském duchu skýtá 70 míst, dětský koutek a v době chladných dní i příjemně hřející krb. Nabízíme teplá jídla po celý den, výběr z české i zahraniční kuchyně, příjemnou obsluhu a vysokou kvalitu jídel i nápojů.Restaurace je nekuřácká, možnost kouření je v létě u venkovního posezení na terase či na  zahrádce, v zimě potom ve venkovním baru.Speciální nabídka : Hostům naší restaurace nabízíme možnost dietetických úprav jídel. Po předchozí domluvě ochotně  připravíme chutnou a plnohodnotnou stravu např. pro diabetiky, celiatiky i další speciální diety.  Restaurace je otevřena Po - Čt :    od 11.00 do 22.00 hod.Pá - S0:    od 10.00 do 24.00 hod.    Ne:       od 10.00 do 21.00 hod.Otevírací dobu lze posunout po  oboustranné  domluvě s obsluhou restaurace.Mottem naší restaurace je vařit pestrá a chutná  jídla z čerstvých surovin.Dětský koutek:Dětské menu: Za chladného počasí zveme hosty k hřejícímu krbu i výborným horkým nápojům:Snídaňový stůl:

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO