Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Aláddin

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme byli na tzv hotovce v aladdinu výborné špekové knedlíčky a super Segedínský gulášek, moc spokojeni. Slečna servírka pořád usměvavá,prijemna a ochotna.Vřele doporučuji
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 1
Byli jsme jednou s přítelem na večeři, dostali jsme polotovar -> rozmrazenou, nedodelanou kuřecí kapsu a prefritovane smradlave krokety k tomu oschlou přílohu. Servírka za to nemohla, ale stav jídla viděla a nic s tim neudelala. Nikdy vic!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Setkání s přáteli proběhlo v salónku. Prostředí bylo pěkné a slavnostně upravené. Všichni jsme pili pivo, které nám servírka nosila, jakmile jsme dopili.Jídlo si všichni přítomní pochvalovali.Celkově jsme se shodli na čtyřech jídlech.Pašerácký řízek s hranolky,špíz s hranolky ,katův šleh s hranolky a kuřecí křidélka s chlebem.Jídlo bylo chutné a byli jsme spokojeni.Vaši restauraci navštívíme určitě i příště.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO