Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Akropolis

Restaurace Paláce Akropolis je oblíbeným místem nejen pro obědy, večeře a drinky, ale též pro různá jednání, schůzky, oslavy a pracovní meetingy. Osobitý design restaurace navrhl ak. malíř František Skála – akvária naplněná bizardními objekty, lampy z kokosových ořechů a nebo posezení pod obrácenou kánoí v salonku. Každý pracovní den si můžete vybrat jídla za výhodnou cenu z poledního menu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Napadité menu, jídla zaujmou už svým popisem na lístku a po doručení z kuchyně skutečně nezklamou. Lilkový tatarák příjemně překvapil pestrou kombinací chutí. Ceny více než příjemné. Rozlévané víno nic moc, možná by stálo za to trochu zvednout jeho cenu a přidat na kvalitě, nicméně celkově velká spokojenost.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci bylo značně zakouřeno. My jsme měli salonek, tam se kouř naštěstí nedostal. Jídlo bylo poctivé, ale nijak nevyčnívalo. Obsluha byla velice milá a všímavá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Akropolis má svého vlastního ducha. Sice to není žádný luxus, nicméně nabízí velice příjemné až útulné prostředí. Jídla jsou velice chutná; nebyli jsme zklamáni žádným naším výběrem (burger, vegetariánská tortilla, roastbeef bageta). Jediné velké mínus restaurace je, že je celá kuřácká.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO