Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 13x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Akropolis

Restaurace Paláce Akropolis je oblíbeným místem nejen pro obědy, večeře a drinky, ale též pro různá jednání, schůzky, oslavy a pracovní meetingy. Osobitý design restaurace navrhl ak. malíř František Skála – akvária naplněná bizardními objekty, lampy z kokosových ořechů a nebo posezení pod obrácenou kánoí v salonku. Každý pracovní den si můžete vybrat jídla za výhodnou cenu z poledního menu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci bylo značně zakouřeno. My jsme měli salonek, tam se kouř naštěstí nedostal. Jídlo bylo poctivé, ale nijak nevyčnívalo. Obsluha byla velice milá a všímavá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Akropolis má svého vlastního ducha. Sice to není žádný luxus, nicméně nabízí velice příjemné až útulné prostředí. Jídla jsou velice chutná; nebyli jsme zklamáni žádným naším výběrem (burger, vegetariánská tortilla, roastbeef bageta). Jediné velké mínus restaurace je, že je celá kuřácká.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva Akropole po delší době a pivo i jídlo si stále drží velmi dobrou úroveň - grundle pěkně čerstvě usmažené, vynikající saláty a všechny porce spíše pro dva:)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO