Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Akcent Restaurant

Přehled hodnocení
78% celkově
81% personál
74% prostředí
71% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 2x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace jsem si rezervoval místo za účelem posnidat po delší cestě a jelikož jsem věděl, že se jedná o hotelovou restauraci, zajistil jsem si předem místo přes Restu, což se nakonec vskutku vyplatilo.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace klidná, nekuřácká, s příjemnou obsluhou. Jídelní lístek jednoduchý, ale jídlo dobré a dalo se by vybrat pro každého. Přátelské prostředí, kde byl pripraven stul. Ráda prijdu znova. Na rychly obed doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Neměli jsem rezervovanej/připravenej stůl, ikdyž jsme si rezervovali týden předem. Obsluha milá, jídlo rychle uděláno, klidné, nezakouřené prostředí. Hodnotím jako průměr.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace klidná, nekuřácká, s příjemnou obsluhou. Jídelní lístek jednoduchý, ale jídlo dobré a dalo se vybrat pro každého. Přátelské prostředí, kde nám připravili stůl pro větší počet lidí. Cenová úroveň na Prahu průměrná.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Doporučuji tuto restauraci v době obědů. Bývá zde plno, ale příjemná a milá obsluha stíhá. Jen rybí karbanátky nemohu vůbec pochválit. Tvrdé a absolutně bez chuti i té rybí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Akcent se nachází v objektu Ženských domovů. Je v moderním stylu s příjemnou a rychlou obsluhou. Přes poledne je zde poměrně plno. Jídlo opravdu chutné.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO