Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Akcent Restaurant

Hotelová nekuřácká restaurace s barem, s pestrým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, točeným pivem a nabídkou jídel mezinárodní kuchyně. Každý den od 7 do 10 hodin nabídka snídaní. Ve všední dny od 11 do 15 hodin nabídka poledního obědového menu. V letních měsících k dispozici kuřácká zahrádka.  

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace klidná, nekuřácká, s příjemnou obsluhou. Jídelní lístek jednoduchý, ale jídlo dobré a dalo se by vybrat pro každého. Přátelské prostředí, kde byl pripraven stul. Ráda prijdu znova. Na rychly obed doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Neměli jsem rezervovanej/připravenej stůl, ikdyž jsme si rezervovali týden předem. Obsluha milá, jídlo rychle uděláno, klidné, nezakouřené prostředí. Hodnotím jako průměr.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace klidná, nekuřácká, s příjemnou obsluhou. Jídelní lístek jednoduchý, ale jídlo dobré a dalo se vybrat pro každého. Přátelské prostředí, kde nám připravili stůl pro větší počet lidí. Cenová úroveň na Prahu průměrná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO