Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Akcent Restaurant

Hotelová nekuřácká restaurace s barem, s pestrým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, točeným pivem a nabídkou jídel mezinárodní kuchyně. Každý den od 7 do 10 hodin nabídka snídaní. Ve všední dny od 11 do 15 hodin nabídka poledního obědového menu. V letních měsících k dispozici kuřácká zahrádka.  

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Neměli jsem rezervovanej/připravenej stůl, ikdyž jsme si rezervovali týden předem. Obsluha milá, jídlo rychle uděláno, klidné, nezakouřené prostředí. Hodnotím jako průměr.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace klidná, nekuřácká, s příjemnou obsluhou. Jídelní lístek jednoduchý, ale jídlo dobré a dalo se vybrat pro každého. Přátelské prostředí, kde nám připravili stůl pro větší počet lidí. Cenová úroveň na Prahu průměrná.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 2
Doporučuji tuto restauraci v době obědů. Bývá zde plno, ale příjemná a milá obsluha stíhá. Jen rybí karbanátky nemohu vůbec pochválit. Tvrdé a absolutně bez chuti i té rybí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO