Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant a vinný sklípek hotelu Zlatý Lev

Prostorná restaurace o kapacitě 48 míst nabízí široký výběr jídel včetně podnikových specialit, připravovaných dle aktuálních gastronomických trendů. Chcete-li v Lounech uspořádat rodinnou či firemní oslavu, Hotel Zlatý Lev vám nabízí možnost rezervace celé hotelové restaurace. Příjemným bonusem je zajisté i klidný vinný sklípek v zadní části restaurace, kde máte možnost posedět nad sklenkou značkového moravského či zahraničního vína. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace pusobí trochu ponurým dojmem, což je rozhodně škoda, protože jinak je vše super. Jídlo bylo bez chyby, výborné, obsluha rychlá a všímavá. Překvapilo nás, že bylo málo lidí, nakonec však bylo příjemné strávit čas v restauraci, která není přeplněná k prasknutí a nemusíme se překřikovat.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Až na to kouření vše bylo skvělé...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná kuchyně, příjemná obsluha, příznivé ceny k vysoké kvalitě.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO