Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 46x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a Vinárna U Šebestiána

Přehled hodnocení
80% celkově
82% personál
74% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 23x
3 9x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Docela příjemná restaurace na Vysočanské. Posezení je zde fajn, ale chtělo by to nový nábytek a celkově se víc o interiér starat. Bohužel z lístku spousta věcí nebyla k dispozici.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace, která je sice útulná, ale příjemný dojem je lehce pokažen drobnými nedostatky ostatního rázu - polovina jídelního (nápojového) lístku nebyla k dispozici, vybavení místy ošuntělé a poničené, atd. Myslím, že by se dalo s restaurací takové kapacity, trochu lépe pracovat.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace super, akorát Restu nepředalo informaci o tom, že jsme rezervaci provedli. Takže příště už na Restu kašlu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tentokrát s voucherem Slevomatu na filírovaných kachních prsou jsme si pochutnali, výborným nefiltrovaným Staropramenem je zapili ... jen průnik podomní, či spíše postolní prodejkyně (ani nestačila říci, co nám chce prodat, jak jsem s ní vyběhl) trošku večer narušil.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět velmi příjemný večer v naší oblíbené restauraci. S určitými obavami po předchozích poněkud slabších hodnoceních jiných návštěvníků musím konstatovat, že si kuchyně stále drží dobrou úroveň a již se těšíme na další návštěvu, tentokrát s voucherem Slevomatu na kačíka (či burgera).
Celkově     
personál 2
prostředí 2
jídlo 2
Dlouhá čekací doba na jídlo. Některé kousky masa na špíze byly polosyrové, zelenina - cuketa, cibule byla rovněž takřka syrová - kuchyň nám vzkázala, že je to z důvodu, aby udržel špíz. Jedna z obsluhujících neví jaké rozlévají vína. V restauraci jsme nechali takřka 600kč, za ty peníze se najíte lépe kdekoliv jinde.Například v restauraci Švejk restaurant u Brázdů nebo Restaurace u Pecků.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO