Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 439x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Vinárna Koštovna u Počtů

Koštovna u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. Vinárník Počta byl upřímný Čech, který zemřel před 73 lety. A jeho vinárenský odkaz znovu ožívá. Koštovna u Počtů se tak opět podílí na oživení vinařské kultury v Praze, a to i s nabídkou lahůdek, řekněme české podoby španělských tapas převážně od tuzemských farmářů a uzenářů. 

Pod dohledem šéfů šenku i kuchyně, v prostředí, kde se budete cítit jako doma, ochutnáte skvělá především moravská a česká vína. V nabídce je zde široký výběr sudových vín z mikulovské a slovácké oblasti, lahvová vína z vinařských obcí Dolní Dunajovice, Velké Bílovice, Bzenec, Valtice, Tvrdonice a rovněž i z trojské vinice Salabka v Praze a vína z Mělnicka a Litoměřicka. Kromě vína své hosty potěší také speciálními pálenkami ze soukromých palíren, které mohou svou silou kdekoho překvapit. 

Pokud budete mít chuť na nějaký zobek, tak si vyberete z denní nabídky, která je plná sýrových, zeleninových a uzenářských specialit a která se řídí heslem "Studená kuchyně po celý den". A navíc, potěšit své chuťové polštářky mohou i psí mazlíčci, pro které bude připravené psí bufet.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Nabidka vin - skvela, ale bohuzel, cekali jsme na 3 sklenicky docela dlouho, pak kdy se k nam pridal posledni kamarad tak nikdo se neobjevil, aby mohl si neco objednat a jidlo, ktery jsem si objednala vubec jsem nedostala.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Vynikající víno podávané automaticky s kohoutkovou vodou. K jídlu jsme si tentokrát daly jen škvarkovou pomazánku, ale byla opravdu skvělá. I kávička s Marlenkou.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemné místo se skvělým vínem a dobrotami k němu za dobrou cenu. Rádi se s přáteli vracíme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO