Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a vinárna U Císařů

Přehled hodnocení
? celkově
? personál
? prostředí
? jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha v restauraci U Císařů je na vysoké úrovni. Jídlo je perfektně servírované a skvěla připravené. Ceny jsou sice vyšší, ale určitě je splněn poměr kvalita/cena. Výborná kombinace chutí. Prostředí je příjemné a útulné.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
K Císařům jsme vyrazili na základě doporučení výborného tataráku. Dostali jsme možnost sedět na zahrádce či ve formance, vinárnu nám nedoporučili "kvůli horku, není tam air-condition". (Později se cestou na toaletu ukázalo, že ve vinárně nesedí nikdo, je tam pěkně prostřeno, vzduch dobrý, akorát personálu se tam nejspíš buď nechtělo obsluhovat, nebo chtěl mít plnou zahrádku.) Tomatová polévka z denní nabídky byla hustá, výborná, k tomu dobré pečivo. Doporučovaný tatarák byl velmi chutný (zajímavá kombinace, něco mezi typicky českým tatarákem se sojovkou a francouzským tatarákem s kapary), ovšem také byl nejsvětlejším bodem celé návštěvy. Bohužel, nebylo možné si jej objednat nenamíchaný. Krušovické pivo dobře ošetřované, kávu ani desert jsme si nedali a šli místo kofeinu raději načerpat energii do krásných hradních zahrad. Cenová hladina (denní polévka 90 Kč, 200g tatarák 390 Kč, nealko naprosto předražené) snad odpovídá lokalitě a kvalitě jídla, nikoli však jednání personálu, chovajícímu se nejspíš úměrně tomu, že se jedná o exponované turistické místo u Pražského hradu, hosté přijdou sami a to povětšinou jen jednou. Za stejné peníze je možné v širším centru Prahy získat o dost více muziky.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO