10 fotek
5 0 3

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace a vinárna U Císařů

Restaurace U Císařů nabízí nejen českou a mezinárodní kuchyni ve stylovém prostředí, ale i venkovní zahrádku s výhledem na Pražský hrad. V románských sklepích ze 13.století ochutnáte zvěřinové speciality a vína z rozsáhlé vinotéky. Formanka ve stylu pivnice je vhodná pro obědy, večeře nebo pro uzavřenou společnost. Pochutnat si u nás můžete na českých a mezinárodních specialitách, ale také na zvěřině pocházející z křivoklátských lesů. Formanka se samostatným vchodem z ulice ve stylu pivnice je vhodná pro obědy, večeře menších skupin nebo pro uzavřenou společnost. 

Zobrazit více
  • +4

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 2
  • Prostředí: 3

K Císařům jsme vyrazili na základě doporučení výborného tataráku. Dostali jsme možnost sedět na zahrádce či ve formance, vinárnu nám nedoporučili "kvůli horku, není tam air-condition". (Později se cestou na toaletu ukázalo, že ve vinárně nesedí nikdo, je tam pěkně prostřeno, vzduch dobrý, akorát personálu se tam nejspíš buď nechtělo obsluhovat, nebo chtěl mít plnou zahrádku.) Tomatová polévka z denní nabídky byla hustá, výborná, k tomu dobré pečivo. Doporučovaný tatarák byl velmi chutný (zajímavá kombinace, něco mezi typicky českým tatarákem se sojovkou a francouzským tatarákem s kapary), ovšem také byl nejsvětlejším bodem celé návštěvy. Bohužel, nebylo možné si jej objednat nenamíchaný. Krušovické pivo dobře ošetřované, kávu ani desert jsme si nedali a šli místo kofeinu raději načerpat energii do krásných hradních zahrad. Cenová hladina (denní polévka 90 Kč, 200g tatarák 390 Kč, nealko naprosto předražené) snad odpovídá lokalitě a kvalitě jídla, nikoli však jednání personálu, chovajícímu se nejspíš úměrně tomu, že se jedná o exponované turistické místo u Pražského hradu, hosté přijdou sami a to povětšinou jen jednou. Za stejné peníze je možné v širším centru Prahy získat o dost více muziky.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace