Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 75x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a vinárna Pod Radničním kolem

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
85% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 28x
4 36x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vinárna se nachází v podzemí. Prostředí je útulné, sklepní, hodí se k celkovému konceptu. Obsluha byla všímavá, každou chvíli procházela kolem a ptala se, zda je vše v pořádku. Milým překvapením byla živá cimbálová muzika. Na jídlo jsme si dávali hovězí gulášek, který byl chuťově velmi dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná kuchyně,personál rychlý a usměvavý.Velká spokojenost a opět navštívím.Všem vřele doporučuji.Pracuji též v gastronomii a vím o čem mluvím.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Výborný guláš na černém pivu. Dobré víno.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
příjemné prostředí odborný personál
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Co nás vyvedlo z míry hned na počatku, že restaurace je plně nekuřácká, ač Restu nabízí výběr stolů kuřáckých a nekuřáckých! Polévka dobrá silněji byl cítit bramborový základ ale česneku jsem se tam taky dočkal. Hlavní chody, hranolky bez výtky kuřecí pokrm dobrý, u rump steaku maso dobré chuti, omáčka však spíše moučná jen s par kousky hub, bez chuti hub. Zklamaní však z tupých nožů kterými bylo co dělat steak naporcovat. Připomínaní se o pití taky nebylo zrovna to co bych v restauraci čekal.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velmi hezká, obsluha velmi příjemná a ochotná. Připravit jídlo pro celou rodinu trvalo velmi krátce. Při objednání steaku se obsluha zeptala, jak jej chci propéct a podle mého přání tak učinila. Obsluha byla všímavá, ochotná, příjemná, hudba v restauraci hrála příjemně potichu, takže i když jsme seděli u reproduktoru, neměli jsme problém s komunikací a povídáním si mezi sebou. Když náhodou došlo k tomu, že něco již nebylo, tak obsluha došla, slušně se omluvila a nabídla alternativy. Jídlo bylo neskutečně vynikající a opravdu velké porce. Nezbývá než restauraci jednoznačně doporučit. Těším se na další návštěvu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Měli jsme návštěvu z Čech, tak jsme je vzali na cimbál, protože restaurace jako jedna z mála zajištuje posezení u cimbálu. Všichni byli spokojeni s jídlem, vínem i cimbálem.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO