Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 83x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a vinárna Pod Radničním kolem

Přehled hodnocení
83% celkově
84% personál
84% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 30x
4 39x
3 6x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Strašná zima, všichni hosté seděli v restauraci ve svetru. Jídlo dobré, ale nijak zvláštní, takový lepší průměr. Včera navíc cimbálová muzika, hráli hezky ale přítomné moc nezapojili
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bysli jsme zde poprvé na nedělní oběd. Prostředí bylo celkem hezké, jen stoly pro 2 osoby byly celkem malé a tím pádem nekomfortní. Obsluha byla příjmená a jídlo nás ničím neohromilo. Na veřčeři bychom si asi tento podnik nevybrali.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Atmosféra s cimbálkou skvělá, jídlo dobré, rozlévaná vína spíše nedobrá (zejména Veltlín), personál ochotný. Vrátil bych se, ale raději bych si koupil láhev vína. Škoda, že od stolů pro dva není (kvůli členitosti prostředí) na cimbálku vidět.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
personál rychlý, ochotný, jídlo ovšem průměrné, svíčková nepříliš povedená, tatarák o něco lepší. V cenové relaci, kterou restaurace nabízí bych očekávala chutnější pokrmy
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V podstate tento podnik byl zklamanim. Sluzebni cestu do Brna jsme chteli zakoncit navstevou nejakych slusnych a dobrych podniku, Potrefenou husu jsme vyloucili, nebot ji zname, tu brnenskou nevyjimaje. O teto restauraci jsem na Restu cetla pozitiva, proto to byla jasna volba. Ackoliv se podnik prezentuje jako vinarna, vyber vin je velka bida. Objednana lahev Veltlinu, ktery obvykle nezklame, byla katastrofa, skoda penez a nevypiteho vina. Jidlo hodnotim kladne. Pritel mel kachni stehno - maso jako dortik, ja kozi syr s rukolou, taktez dobry. Obsluha v poradku. Prostredi vsak nic moc. Proto hodnotim 2,5/5, a podotykam, ze ihned po snedeni jidla jsme sli do stare dobre Husy, sem uz nikdy vic.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vinárna se nachází v podzemí. Prostředí je útulné, sklepní, hodí se k celkovému konceptu. Obsluha byla všímavá, každou chvíli procházela kolem a ptala se, zda je vše v pořádku. Milým překvapením byla živá cimbálová muzika. Na jídlo jsme si dávali hovězí gulášek, který byl chuťově velmi dobrý.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborná kuchyně,personál rychlý a usměvavý.Velká spokojenost a opět navštívím.Všem vřele doporučuji.Pracuji též v gastronomii a vím o čem mluvím.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO