Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 80x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a vinárna Pod Radničním kolem

V samém historickém centru jihomoravské metropole nabízí restaurace a vinárna Pod Radničním kolem posezení v tradičním moravském vinném sklípku. V těchto krásných prostorách Staré radnice byla vinárna od nepaměti. Sklepní prostory protkané mnoha pověstmi nabídnou všem návštěvníkům zažít něco opravdu moravského. Každý páteční večer živá cimbálová muzika, široký výběr kvalitních moravských vín, výborná kuchyně zásobovaná čerstvými surovinami od menších moravských dodavatelů a v neposlední řadě příjemná obsluha přispěje k tomu, aby si hosté odnesli pěkný zážitek. V letních měsících nabízíme možnost posezení na útulné zahrádce.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Bysli jsme zde poprvé na nedělní oběd. Prostředí bylo celkem hezké, jen stoly pro 2 osoby byly celkem malé a tím pádem nekomfortní. Obsluha byla příjmená a jídlo nás ničím neohromilo. Na veřčeři bychom si asi tento podnik nevybrali.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Atmosféra s cimbálkou skvělá, jídlo dobré, rozlévaná vína spíše nedobrá (zejména Veltlín), personál ochotný. Vrátil bych se, ale raději bych si koupil láhev vína. Škoda, že od stolů pro dva není (kvůli členitosti prostředí) na cimbálku vidět.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO