Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace a vinárna Pěšárna

V areálu Pod Světem se v červnu 2014 otevřela nová restaurace. Jak z názvu restaurace - Pěšárna Restaurace a Vinárna lze vyvodit, kromě dobrého jídla najdete v naší restauraci také kvalitní víno. Restaurace má moderně vybavenou kuchyň. Nabídka jídel je orientována na rybí specialityzvěřinu a českou a moravskou kuchyni. Čerstvé ryby dodává společnost Rybářství Třeboň.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Poledni menu je poměrně chutné, byť vzhledem k ceně by to chtělo určitě přidat. Restaurace v tomto nepochybně těží z absence skutečné konkurence v okolí. Prostředí je slabší, říká si o rekonstrukci.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Česnečka slaná jak voda z moře. Kuřecí steak s bylinkami a bramborová kaše. No kde začít. Steak opět na moji chuť přesolený a bramborová kaše byla rozmixována tak, že se dala napichovat na vydličku. Asi kuchaři vypadla elektrika v polovině vytváření bramborové kaše a už ji nešel nahodit a tak začal servírovat. A obsluha? Evidentně jen na brigádě a možná sem přišel v jejich první den. Bohužel.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO