Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a vinárna Kabaret Špaček

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Kabaretu jsme si dali šťavnatý burger a chuťově lahodící omeletu s mátou, sýrem a bramborem. Ze širokého sortimentu domácích limonád si vyberu určitě každý a nebude zklamaný.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Na Kabaretu Špaček mám rád, že má přesně to, čemu se říká Genius Loci. Ale co je ještě mnohem lepší je to, že tam opravdu moc, moc, moc dobře vaří. Celý koncept denních nabídek a nekonečná inspirace kvalitními surovinami je geniální. Mám to tam opravdu, opravdu moc rád :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Špaček má své osobité kouzlo! Jediné z čeho jsme byly s kamarádkou trochu rozpačité byla obsluha...půlka zmatená,pomalá a další servírky naprosto milé a ochotné. Pivo velmi dobré.
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
Byl jsem zde dvakrát. Poprvé bylo vše v naprostém pořádku moc jsme si pochutnali na Burgerech i pivě, obsluha byla ukázková. Po této zkušenosti jsme se rozhodli že půjdeme znovu. Bohužel při druhé návštěvě už vše tak dokonalé nebylo. Obsluha byla milá ale ne nejrychlejší, pivo bylo dobré ale trochu teplé. Burger byl chutný. Doufám, že to byl prostě jen blbý večer, protože Špaček je místo s skvělým prostředím a atmosférou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rozhodně tento podnik doporučuji. Moc pěkné prostředí, velmi příjemná a usměvavá obsluha, jídlo a pití bez chyby. Není absolutně co vytknout. Ráda se budu vracet :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosta spokojenost! Nejvice me ohromil pristup obsluhy - poradili s vyberem jidla i piti a rozdali tolik milych usmevu :) Dekuji, rad prijdu zas ;)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Kabaret Špaček znám a navštěvuji již delší dobu a vždy jsem byl nadmíru spokojen. Skvělé pivo, vynikající jídlo a ještě lepší dezerty! Navíc ideální místo pro celiaky. Rozhodně doporučuji.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO