Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 122x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a vinárna Baroko

Přehled hodnocení
84% celkově
84% personál
86% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 60x
4 44x
3 9x
2 0x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsme si vybrali pro rodinnou oslavu. Steaky byly velmi dobře připraveny, větší porce za přívětivou cenu. Obsluha milá, podala i výklad o historii sklepního prostoru restaurace. Překvapivě zde bylo na tak velký prostor teplo, což nás potěšilo. Pouze k rozlévanému vínu mám výtku, jelikož by mělo být sděleno o jaké víno se jedná. Byla to naše první návštěva a určitě se rádi vrátíme.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Do restaurace Baroko nechodím často, ale po dlouhé době jsme se rozhodli, že si v ní uspořádáme rodinné posezení. Na první dojem prostředí restaurace působí příjemně, personál restaurace byl milý a ochotný, člověk by zde očekával i dobré jídlo... Vzhledem k tomu, že jsem nebyl zrovna hladový, objednal jsem si tagliatelle carbonara. Pozitivně z tohoto jídla mohu hodnotit snad jen těstoviny, slaninu a parmazán... Co se omáčky carbonara týče, jednalo se o hmotu řidší, jak polévka, bez specifičtější chuti, nalitou pod těstovinami. Po smetaně, či vajíčku nebyly ani památky... Tohle se opravdu hodně nepovedlo... Obvykle nejsem negativní, nestěžuji si, proto jsem jídlo raději snědl, než abych ostatním narušoval posezení a vysvětloval své představy o tomto pokrmu personálu... Nicméně v restauraci této úrovně bych očekával mnohem více...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluhující číšník byl velice příjemný a ochotný, objednávka připravena rychle, kvalita jídla dobrá, ceny přijatelné. Restaurace poměrně velká a poměrně prázdná.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
In men's wc no paper and the air dryer it was out of order and toilet seat was broken. The carbonara dish was not satisfactory because it was served almost cold.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsem byl poprvé a přes to, že žiji v Brně přes 20 let. Největší překvapení za dlouhou dobu! Milé hezké prostředí i personál, přijatelné ceny a výborná poloha v centru Brna! Určitě se vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO