Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 125x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a vinárna Baroko

Restaurace s ojedinělým interiérem, která nabízí příjemné posezení v prostorech klášterního sklepení. Tyto prostory jsou ideálním místem pro pořádaní firemních akcí, večírků, rautů, promocí, svatebních hostin a jiných oslav.

Velmi oblíbená jsou v restauraci polední menu, při jejichž přípravě nešetří na kvalitních domácích surovinách a kreativitě. Restaurace se nachází v centru města Brna a je příjemným místem pro chvíli relaxace v hektickém pracovním dnu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Krásná restaurace v podzemních prostorách. Mají zde dobré maso a polévky, bohužel nemohu doporučit rizoto, neboť bylo zcela, ale opravdu zcela bez chuti, snad jen neměl kuchař svůj den, každopádně znova to zkoušet nebudu. Personál byl milý, rychlost se nedá hodnotit, byli jsme zde přes menicka, takže z jídelního lístku to podle očekávání trvalo, nic hrozného. Čokoládový fondan bohužel zrovna neměli, takze nemohu hodnotit dezert. Na normální oběd by to bylo dobré, vzhledem k tomu že šlo o promoci, tak spíš horší.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO