Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a penzion Stará celnice

Restaurace a penzion Stará celnice je stylová restaurace s výhledem na hlučínské jezero v nádherné přírodní oblasti vhodné pro rekreaci, odpočinek i sport. Nabízí kvalitní kuchyni z čerstvých surovin, ručně točenou křupavou pizzu a domácí moučníky. Ke stálému jídelnímu lístku je od pondělí do pátku v nabídce denní menu, v sobotu, neděli a sváteční dny pak menu víkendové. Součástí areálu je bezplatné velké parkoviště, dětské hřiště a zastřešená letní zahrada s grilem.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci jsem se zastavil na oběd a mohu všem vřele doporučit. Jídlo výborné, interier pěkný a obsluha byla příjemná. Do této restaurace se opravdu nebudu bát vzít opět jak rodinu, tak obchodního partnera.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
podnik již znám z dřívější doby, pokaždé dobré jídlo, Steak parádní ! obsluha na úrovni, prostřený stůl pro dva na základě rezervace, jídelní lístek v pohodě aby si vybral každý. doporučuji..
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace velmi rádi chodíme, proto jsem zde vzala kolegy na pracovní oběd. Jako vždy výborné jídlo, všem chutnalo a dle reakce kolegů vím, že ji také znovu navštíví.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO