Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 89x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a pizzerie Savoy

Příjemná kavárna v centru Brna. Nabízí své prostory pro nejrůznější společenské akce. Rádi pro vás připraví svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní večírky, školení nebo i menší jednání s obchodními partnery. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a zajištění služeb přesně dle jeho potřeb, včetně doprovodného programu. V případě zájmu zajistí transfery, výlety a exkurze, hudbu a téměř vše, co si budete přát. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Restauraci Savoy jsme navštívil poprvé a byl jsme velmi překvapen milým personálem a krásným prostředím restaurace. Ochutnali jsme domácí malinovou limonádu a jahodový pohár. Jedinou vadou na kráse byly nahnilé maliny v limonádě, kdyby byla jen jedna, stane se, ale tři...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace - pizzerie překvapila velmi dobrou pizzou. Dobrým tipem na ochlazení v letních dnech je domácí limonáda. V restauraci jsou křesílka. Je možné sedět i na zahrádce.
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Měli jsme být usazeni ke stolu, který byl v průvanu a to v dost silném což jsme odmítli. Průvan nemá nikdo z nás rád. Pak máme zablokovanou páteř.Dále delší doba čekání na pizzu páry nejedli spolu/velice jsem se na to těšila po 3 týdnech / ,ale zvlášt . Dále nám donesly 4 x příbor ,ale k tomu jen pouze dva ubrousky. Na wc pánové neměli nic na utření a u žen nefungovalo vyndavání papíru také .Obsluha často pocházela kolem stolů a stále se ptala zda něco nepotřebujeme . tak jsme se ozvyli ,že bychom rádi nějaké ubrousky byli donešeny.myslím si ,ale ,že by standartně měl být onešen příslušný počet ubrousků k příborům .
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO