Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 87x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a pizzerie Savoy

Příjemná kavárna v centru Brna. Nabízíme naše prostory pro nejrůznější společenské akce. Rádi pro Vás připravíme svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní večírky, školení nebo i menší jednání s obchodními partnery. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a zajištění služeb přesně dle jeho potřeb, včetně doprovodného programu. V případě zájmu zajistíme transfery, výlety a exkurze, hudbu a téměř vše co si budete přát. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, velmi rádi se Vám budeme věnovat.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Měli jsme být usazeni ke stolu, který byl v průvanu a to v dost silném což jsme odmítli. Průvan nemá nikdo z nás rád. Pak máme zablokovanou páteř.Dále delší doba čekání na pizzu páry nejedli spolu/velice jsem se na to těšila po 3 týdnech / ,ale zvlášt . Dále nám donesly 4 x příbor ,ale k tomu jen pouze dva ubrousky. Na wc pánové neměli nic na utření a u žen nefungovalo vyndavání papíru také .Obsluha často pocházela kolem stolů a stále se ptala zda něco nepotřebujeme . tak jsme se ozvyli ,že bychom rádi nějaké ubrousky byli donešeny.myslím si ,ale ,že by standartně měl být onešen příslušný počet ubrousků k příborům .
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace má krásný a velmi zajímavý interiér. Již jsme tu byli jednou na pizze a moc na chutnalo. Tentokrát jsme si byli sednou na kafe a na vafli a vše bylo v pořádku a opět výborné.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO