Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 93x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a pizzerie Savoy

Příjemná kavárna v centru Brna. Nabízíme naše prostory pro nejrůznější společenské akce. Rádi pro Vás připravíme svatby, promoce, rodinné oslavy, firemní večírky, školení nebo i menší jednání s obchodními partnery. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému zákazníkovi a zajištění služeb přesně dle jeho potřeb, včetně doprovodného programu. V případě zájmu zajistíme transfery, výlety a exkurze, hudbu a téměř vše co si budete přát. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, velmi rádi se Vám budeme věnovat.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dali jsme si tam rande s manželem . Jídlo bylo výborné a chutné a po hodně dlouhé době jsem si mohla dát všechny pizzi . V jiných restauracích odmítají vyměnit rajčatový základ za smetanový . Bohužel za tu alergii nemohu .Poprosila jsem nového zaměstnance o jednu dnes pro mě důležitou věc chtěla jsem zapálit svíčku na stole jako vzpomínku na kamarádku , která tuto neděli prohrála svůj nejtěžší boj v životě . Umřela . Takže to mělo bít světlo na cestu do nebe za tátou.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově     
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Už dlouho jsem nezažil takové zklamání z jídla. Rumpsteak byl totálně tuhý, že nešel ukrojit. Porce byla miniaturní. Hříbkové rizoto téměř bez chuti. V restauraci bylo chladno a nehorázně hlučno. Již nikdy více.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO