Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace a pizzerie Gurmán

Vítáme Vás v restauraci a pizzerii Gurmán v Lysé nad Labem, dovolujeme si vám nabídnout speciality z naší prvotřídní gurmánské kuchyně. Těšíme se na vaši návštěvu. Restaurace nabízí v přízemí malý salonek pro cca 20 osob. Velký samostatný sál v 1.patře je pro cca 50 osob a lze v něm pořádat svatby, školení, zábavy, třídní srazy, životní jubilea a různé oslavy. Dětské oslavy lze zajistit včetně programu a výzdoby. Letní zahrádka je v přízemí i v patře. Nabízíme polední menu, rozvozy jídel z pizzerie i z restaurace. Dále poskytujeme dárkové poukazy, slevové karty, přijímáme stravenky a zajišťujeme catering. Wi-fi k dispozici. Připravili jsme pro vás aktuální polední nabídku, najdete jí ZDE Více info ZDE.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO