Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace a pizzerie Dům kultury

Restaurace a pizzerie Dům kultury se nachází pouhých 100 metrů od Hlavní třídy města Šumperk a zároveň nedaleko hlavního silničního tahu Olomouc - Jeseník a je součástí kulturního komplexu Dům kultury Šumperk. Má kapacitu 60 míst, ke které se v letní sezóně přidává dalších 40 míst na přilehlé zahrádce. V jídelním lístku zde nabízí oblíbené české minutky, speciality z kuřecího, vepřového a hovězího masa, originální italské těstoviny, zeleninové saláty a v neposlední řadě pravou italskou pizzu z kamenné pece. Všem pokrmům jsou společné výhradně čerstvé suroviny. Pro hosty je každý den v týdnu připravováno polední obědové menu, které je zároveň rozváženo po Šumperku zdarma. Prostory jsou vhodné pro pořádání rodinných oslav, firemních večírků a rautů. Restaurace rovněž nabízí zajištění občerstvení během akcí konaných v prostorách Domu kultury Šumperk.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Průměrné prostředí kulturního domu okresního města, jídlo velmi překvapilo, někteří z nás si vybrali z víkendového menu a i toho byly velké a chutné porce. Výborný hráškový krém. Dezerty (tiramisu, palačinky) čerstvě připraveny
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Objednali jsme si 3 pizzy, které byly výborné. Pak jsme objednali salát De Luci, smažená niva byla také moc dobrá, ale ta zelenina měla místy nahořklou chuť, dresink byl spíše jemný.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO