3 fotky

Restaurace a pizzeria ARCA

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace a pizzeria ARCA

Procházíte městem a přemýšlíte, kam na oběd nebo nějakou tu dobrotu? Vyzkoušejte restauraci a kavárnu Arca a uvidíte, že nebudete litovat. Náš jídelní lístek Vás rozhodně zaujme – vedle středomořských specialit, ryb, těstovin a steaků si můžete pochutnat na lehkých salátech a delikátních dezertech.

A co k pití? Naše nabídka koktejlů Vás určitě nezklame – dejte si Piňacoládu nebo třeba Cosmopolitan a uvidíte sami.Pokud patříte mezi milovníky opravdu dobré a poctivé kávy, určitě Vás potěší, že nabízíme kávu Julius Meinl, která je odborníky považována za jednu z nejkvalitnějších a nejchutnějších káv na trhu.

A co po dobré kávě nebo koktejlu? Co třeba nějaký dezert? V našem lístku naleznete nejrůznější sladké pochoutky - od klasických zmrzlinových pohárů až po italské tiramisu nebo domácí palačinky.
Do Arcy na obědové denní menu

Kolem poledne je ta nejlepší příležitost zakusit naši kuchyni – naše restaurace nabízí výběr z několika denních menu. Každý den naši šéfkuchaři pečlivě vybírají, která jídla vám nabídnou, a to tak, aby si vybral i opravdový gurmán. Ručíme Vám za to, že si pochutnáte.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace