Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a pivnice Pegas

Pivnice je situována v přízemí budovy. Její výhodou je bezbariérový přístup z ulice Jakubská. Již při příchodu do budovy Vás zaujme výzdoba klenby vchodové části s vyobrazením nejvýznamnějších brněnských historických staveb. Srdcem pivnice je varna pivovaru, jejíž měděný lesk v kombinaci se dřevem dodává prostoru příjemný ráz. Dozajista si vyberete z poměrně bohaté nabídky, jak moravské a české kuchyně, tak specialit pivovaru i klasických jídel doplněných výběrem ze čtyř druhů piva.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
v restauraci tedy nabízí vlastní pivečko – ležák, pšenice, polotmavou 16ctku a Stouta. Nejvíce nám chutnala právě polotmavá 16ctka, kterou čepují do super „krýglu“. Interiér restaurace je pěkný, obsluha milá, pohotová, na jídlo nabízí tradiční českou kuchyni, takže doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštevujem pravidelne, jedlo chutné, o pive ani nevravím, proste super, obsluha tiež ochotná. Nie je čo dodať
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO