Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 25x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace a penzion U labutě

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Tradicnejsi ceska jidla, zverina. K pivu dobre, ale od kvalitnejsi restaurace bych ocekaval i nejake dietnejsi jidlo pro deti... Nebo aspon ochotu neco pripravit. ("Bramborovou kasi nemame a brambory nesolene take ne") Ceny kolem 200. Obsluha ok. K doporuceni na pivo a bez deti.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 1
Do teto restaurace jsme zasli po prochazce Michelským lesem. Ale pri otevreni jidelniho listku jsme usoudili, ze se najime jinde. Nepochybuji o kvalite jidla a velikosti porce. Ale jidlo kolem 300kc je docela dost. Ale nejake to pivecko proc ne a personal byl velice mily, aspon tedy ta slecna co nas obsluhovala. Mohli by se od ni ucit jine servirky. Takze doporucuji spise uhaseni zizne.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prima,zítra jdu opět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jedna z nejlepších restaurací, které znám ve svém okolí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci točí dobrou plzničku, chutnala nám hovězí líčka se šťouchyným bramborem i poctivá kachna s červeným zelím a dvěma druhy knedlíků. Zároveň jsme ale měli pocit, že jsme se ani nepřejedli, takže v jídle bylo dost masa, nejen masti. A ceny jsou přijatelné. Určitě rádi přijdeme znovu a je fajn, že v horkých letních večerech se dá sedět na zahrádce.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Stehýnka z divoké kachny neměla chybu. Také oceňuji několik způsobů natočení piva, třeba mlíko je hodně dobré. Trochu mě překvapilo, že nenabízejí ani jedno dětské jídlo a ani možnost si objednat poloviční porci jídla.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme v této restauraci podruhé. Vybíráme si ji pro příležitosti srazů s přáteli zejména kvůli dobrému pivu. Bylo nás 6, 3 byli vysoce spokojeni se svojí volbou jídla (stehýnka z divoké kachny, vepřové na thajský způsob, dva byli dost spokojeni (kachna po česku, kuřecí křidýlka - známe i lepší provedení v jiných restauracích :-)) a jedna byla trochu zkalmaná z bažantího ragú. Kdyby šlo dát i půl hvězdičky, vyšlo by to na 3 1/2, když to nejde, spíš se kloníme k trojce. Prostředí i personál ladil k našemu záměru - posedět a popovídat si.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO